© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

13- 19 Kasım haftalık burç Yorumları

13- 19 Kasım haftalık burç Yorumları

Koç Burcu:

Bu haftabaşı ortak parasal işlerinizde güzel haberler alabilir, partnerinizin hayatındaki güzel gelişmelere ortak olabilirsiniz. Göreceğiniz rüyalardan etkileneceksiniz. İş hayatınızda alacağınız haberler moralinizi düşürmesin. Salı günü, düşüncelerinizde yanılma ihtimaliniz yüksek. Seyahat, eğitim, yabancılarla girişilecek işlerinizde gerçekçilikten uzaklaşmadan adımlar atın. Perşembe, gizemli ve gizli hareket etmek istediğiniz konularda hayat size yardımcı olabilir. Parasal konularda başkalarına yardım edeceksiniz. Cuma, ortak atılacak adımlarda, fikirlerinizi etrafa yayabilirsiniz. Cumartesi günü Yeniayla birlikte parasal konulardaki uygulamalarınızı devreye sokabilirsiniz. Banka düzenlemeleri, vergi ödemeleri, kredi almak adına uygun bir dönem olacak. Pazar günü, toplum içinde veya göz önünde olacağınız ortamlarda, fikir ayrılıkları ya da sevdiğiniz insanla çekişmeler gündeme gelebilir. Hızlı hareket etmek isteyen yapınızla karşı tarafı çok fazla zorlamayın.

Boğa Burcu:

Haftabaşı, özel hayatınızda sevdiğiniz insanla mutluluğunuzu arttıracak aktiviteler içine girebilirsiniz. Teklifler veya özel projeler haftabaşınızı verimli kılabilir. Başkalarının parasal sorumluluklarına çok takılmayın. Salı, arkadaşlarınızla borç alışverişine girmemelisiniz. Bu süreçte arkadaşlarınızla olan parasal konuşmalarınıza da dikkat etmeniz gerekebilir. Perşembe günü vaktinizi evinizde harcasanız bile, özel hayatınızda romantik etkileşimler altındasınız. Cuma günü parasal konularda rahat hareket edeceksiniz. Cumartesi Akrep burcunda oluşan yeniay, aşk hayatınızda mutluluğu vaadediyor. İkili ilişkilerinizde, ortaklı işlerinizde yeni kararlarınızı gerçekleştirmeye çalışın. Yeni adımlar, projeler, teklifler ve başlangıçlar oluşabilir. Pazar günü, dış ortamlarda tanımadığınız insanlarla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Toplumla, kendi enerjinizin çatıştığını görebilirsiniz.

İkizler Burcu:

Bu Pazartesi işinize olan aşkınız artacağı gibi günlük rutin düzeninizde de bir takım keyifler ortaya çıkabilir. Önemli bir iş teklifi sizi mutlu edecek. İş hayatınızda Salı günü duygularınız ve mantığınız arasında güzel köprüler kuracaksınız. Toplum önünde iletişimsel olarak kafanız karışık olabilir.

Eşinizin ailesiyle bazı konuşmalarınız hoşunuza gitmeyebilir. Perşembe günü beraber çalıştığınız insanlara, yardımcı olabilirsiniz. İş alanlarınızda insanların sizin için fedakarlıklarda bulunduğunu farkedebilirsiniz. Cuma günü aşk hayatınızda, yaratıcılığa dayalı işlerinizde fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Cumartesi günü Akrep burcunda bir yeniay oluşacak. İş konularınızdaki her tür yeni başlangıç için destekleneceksiniz. Ailenizden göreceğiniz destekle yapmanız gereken her tür iş için pire gibi olacaksınız. Pazar günü, sevdiğiniz insana karşı gizli tutkularınız devreye girerse, bir takım sürtüşmeler yaşanabilir. Tehlikeli spor ve aktivitelerden uzak durun. Çocuğunuzla olan ilişkilerinize dikkat edin.

Yengeç Burcu:

Bu haftabaşı aşk hayatınızda oldukça keyifli ve derin temaslar altındasınız. Bir bebek haberi alabilirsiniz. İlişkilerinizdeki keyif, sıkıntılarınızı çabuk aşmanıza neden olabilir. Salı günü yapacağınız iş görüşmelerinde dikkat etmeniz gerekebilir, herhangi bir anlaşmaya imza atmayın. Gözden kaçırdığınız bazı detaylar sıkıntı yaratabilir. Perşembe, özel ilişkilerinizde ve eğlence hayatınızda oldukça romantik etkiler altındasınız.. Devreye girecek olan bir seyahat çok güzel geçebilir. Cuma günü aile hayatınız için yapılması gereken işlerinizde pire gibi olabilirsiniz. Önce düşüncelerinizi dile getirecek, sonra bunları eyleme dökmekten keyif alacaksınız. Evde birikmiş işlerinizi halledebilirsiniz. Cumartesi bir yeniay oluşuyor. Aşk hayatınızda ve çocuk konularında, yine yaratıcılık ve sanat alanlarınızda yeni kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Çocuğunuzla olan ilişkiniz bu süreçte sizi çok mutlu edecek. Pazar günü, bazı konularda inatlaşmak için uygun bir gün olmayacak. Aile hayatınızda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu:

Bu hafabaşı aile hayatınızda bereket, bolluk, güzel ilişkileriniz devreye giriyor. Zorlandığınız konuları irdeleyerek çözümlerine kavuşabilirsiniz. Bir ev fırsatı karşınıza gelebilir. Maddi konularda harcamalarınızı öğleden sonra kontrolde tutun. Salı günü ortaklaşa parasal konularda, eğlence hayatınız, aşk hayatınız ya da çocuğunuzla ilgili olan harcamalarınızda birtakım yanılgılar söz konusu olabilir. Riskli işlerden ve yatırımlardan uzak durmalısınız.

Perşembe günü aile hayatınızda barışı sağlayabilir, mutluluğunuzu artırabilirsiniz. Romantik etkileşimlerle sevdiğiniz insanın aklını başından alacaksınız. Cuma günü iletişime dayalı işlerinizde yaratıcılığınız göz doldurabilir. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlarda hızlı, atik ve iş bitirici olabilirsiniz. Cumartesi günü Akrep burcunda bir yeniay oluşuyor. Ev ve aile alanlarınızda yeni başlangıçları ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Bu tarih sonrasında bir ev alımı gündeme gelebilir. Pazar günü, yakın çevrenizdeki kişilerle aranızda oluşacak güç çekişmelerine dikkat etmeniz gerekebilir.

Başak Burcu:

Bu haftabaşı karşınıza çıkacak olan iletişim fırsatları, yüzünüzü güldürecek. Reklam, satış, pazarlama alanlarında güzel teklifler alabilir, yakın çevrenizdeki insanların hayatında da güzel gelişmelere şahit olabilirsiniz. Salı günü özel hayatınızda hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Bir ev almayı ya da ev değiştirmeyi düşünüyorsanız dikkatli olun. Perşembe günü yakın çevrenizle yapacağınız ortaklaşa planlar devrede, sevdiğiniz insanla romantik etkiler altında olacaksınız. Cuma, aile hayatınızda fikirlerinizi dile getirecek, parasal yatırımlarınızı ailenizle paylaşacaksınız. Cumartesi günü Akrep burcunda bir yeniay oluşuyor. Satış, reklam, bilişim sektörlerinde iş planlarınızı oluşturun ve uygulamaya geçin. Yazım işleriniz hızlanabilir. Pazar günü, aşk hayatınızda, sevdiğiniz kişiyle sahip olduklarınız konusunda yarışlara girmemeye özen gösterin. Sevdiklerinize karşı patlamaya hazır bir bomba gibi olabilirsiniz. Sakin olmaya çalışın ve enerjinizi pozitif alanlara yönlendirin.

Terazi Burcu:

Bu haftabaşı parasal konularda güzel kazançlar devreye girmeye başlıyor. İlişkiler size doğru bir şekilde para kazandıracak. Güzel bir teklif karşınıza geldiğinde güne başlarken yaşadığınız isteksizlikler geride kalabilir. Salı, iletişimsel konularda anlaşmalarınız varsa yapmamaya özen gösterin. Kafanız dağınık olabilir. Günlük işlerinizi ve sağlığınızla ilgili konuları iyi organize edin. Perşembe günü birlikte çalıştığınız insanlara karşı maddi yönden anlayışlı olabilirsiniz. İş hayatınızda yardımsever tavırlarınız size para kazandırabilir. Cuma günü iletişimsel işlerde harekete geçmek etkili ve kolay olabilir. Yapacaklarınızla çevrenizi etkileyeceksiniz. Cumartesi günü Akrep burcunda bir Yeniay oluşacak. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz iyiliklerle parasal olarak gelirlerinizi artıracağınız bir dönem içindesiniz. Tüm anlaşmalarınızı bu zamanda yapmaya çalışın. Pazar günü, ailevi ilişkilerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir. Özellikle davranışlarınızı gözden geçirmeli, anlık sinirlerden kaçınmalı, tehlikeli durumlardan uzak durmalısınız. Ailenizde üzerinizde etkili olan biriyle yıldızınız barışmayabilir, enerjinizi kontrol edin.

Akrep Burcu:

Gezmek, alışveriş yapmak, sosyalleşmek, bu haftabaşı sizi çok mutlu edecek. Özel ilişkilerinizin, parasal durumunuza olumlu yansıması söz konusu. Sosyal çevrenizdeki insanlar size yardımcı olabilirler. Salı günü kendinizi göstereceksiniz, iyimserliğiniz üzerinizde. Parasal konularda yanıltıcı etkilere dikkat edin. Ticaretle uğraşıyorsanız gözünüzü dört açın. Perşembe günü bir çok yerden fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Geleceğinize yönelik işlerinizde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Aşk hayatınızda da yelkenleri çabuk suya indireceksiniz. Cuma günü parasal konularda etkili adımlar atılabilir. Yine de önemli bir iş veya anlaşma önünüze gelirse yarın sizin burcunuzda oluşacak yeniay sonrası karar vermeye özen gösterin. Cumartesi günü öğleden sonra saat 14:42’de sizin burcunuzda Yeniay oluşuyor. Yeni işler, başlangıçlar önemli fırsatlarla karşınıza gelecek. Bu yeniay sizi ve 1 yıllık kararlarınızı destekliyor olacak. Çevrenizdeki insanların yardımlarıyla birçok işin üstesinden geleceksiniz. Önünüzdeki 15 günlük süreci çok iyi değerlendirin. Pazar günü yakın çevrenizdeki insanlarla beklenmedik güç çekişmeleri gündeme gelebilir. İçsel enerjiniz yüksek olacağından, sakarlıklara ve kazalara karşı dikkatli olun.

Yay Burcu:

Bu haftabaşı geri planda durulacak işlerinizde güzel gelişmelerle ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizle ve ruhunuzla olan bağlantınızı kuvvetlendiriyorsunuz. İş konularında duyacaklarınıza gün içinde çok takılmayın. Salı günü ailesel konularda; emlak alım, satım gibi konularınız varsa harekete geçmemelisiniz. Yine ailenizle konuşmalarınızda bir şeyleri gözden kaçırıyorsunuz. Kafa karışıklıklarınız, kararsızlıklarınız yoğun olabilir.

Perşembe, yardımlar görebilir, işleri kendi lehinize çevirebilirsiniz. Aile hayatınız için yapacağınız yardımlar ruhunuzu besleyebilir. Cuma günü arkadaş ortamlarınızda fikirleriniz onay görebilir ve işleriniz için etrafınızdaki herkesi harekete geçirebilirsiniz. Önemli bir organizasyon devrede olabilir.

Cumartesi oluşan Yeniay kadersel alanınızda oluşuyor. Diğer burçların aksine önemli kararlardan kaçının ama geri plandan yürütülen her tür işinizde şans sizden yana olacak. Pazar, arkadaş ilişkilerinizde parasal konuları kafanıza fazla takmamalısınız. Parasal meseleler yüzünden ilişki bozulmaları karşınıza gelebilir. Ya da sahip olduklarınızı, ideallerinizi savunurken bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu:

Haftabaşında sosyal çevrenizde güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Aşk hayatınızda şans rüzgarı sizin yönünüzden esecek. Gelecek planlarınızı hızlandırıyorsunuz. Salı günü, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde birtakım yanılgılara açıksınız. Onlara yardım etmek isteyebilirsiniz ama bir yandan da dikkatli olmalısınız. Perşembe günü, sizden yardım bekleyen kişilere, kapılarınızı aralayabilirsiniz. Kendi faydalandığınız konularda, çevrenizin de yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Cuma günü iş hayatınızda aklınıza üşüşen fikirler sizi hareketlendirebilir. Geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde bazı konuşmaları kendi lehinize çevireceksiniz. Cumartesi günü Akrep burcunda bir yeniay oluşuyor. İşlerinizin karşılığını büyük mükafatlarla alabilir, büyük başarılar elde edebilirsiniz. Kararlarınızı bu tarihten sonra muhakkak hayata geçirin. Pazar günü, toplum içinde ego sürtüşmelerine dikkat edin. İnatçı ve ısrar eden yapınızla restleşmelere açıksınız. Fikir ayrılıkları karşısında hemen sinirlenmeyin.

Kova Burcu:

Pazartesi iş alanlarınızda şanslı olacaksınız. Partnerinizin ailesiyle olan bağlantılarınız kuvvetleniyor, iş alanlarınızdan da gelecek güzel teklifler ayağınızı yerden kesebilir. Salı günü gelecekte oluşacak bir iş için harekete geçerken gerçekçi olmaya çalışın. Günlük iş ritminiz rahat akacak yalnız düşünceleriniz karmaşık olabilir. Parasal işlerinizi bugün yapmayın. Perşembe günü kendi fikirlerinizin peşinden gitmelisiniz. Kuracağınız güzel ilişkilerin karşılığını parasal olarak alacaksınız. Cuma günü sosyal çevrenizle yapacağınız konuşmalar, gelecek adımlarınızı hızlandırabilir. Seyahat planları devreye girecek.

Cumartesi günü Akrep burcunda bir Yeniay oluşuyor. Bu dönemde kariyerinizdeki her tür başlangıç ve kararlarınızı uygulamalısınız. Çünkü bir yandan Jüpiter’den alacağınız güzel enerjilerle parasal kazançlarınız size çok güzel yollar açacaktır. Pazar günü beklenmedik yerlerden alacağınız yoğun enerjiyle, seyahatlerde ve insanların yanında olumsuzluklar ve sürtüşmeler yaşamaya müsait olacaksınız. Olumsuzlukları üzerinize çekmeyin.

Balık Burcu:

Haftabaşı gelecek harika bir teklif ayağınızı yerden kesebilir. Seyahat, medya, hukuki, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim konularında şansınız çok yüksek.

Kariyer adımlarınız hızlanıyor. Salı günü kariyerinizde bazı konuşmalar sizi yanlış yönlendirebilir. Kafa karışıklıklarına dikkat edin. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanın üzerine düşecek ve planlar yapacaksınız. Perşembe günü önemli işlerinizde yaratıcılığınız göz kamaştıracak. İş alanlarınızda bu aralar motivasyonunuzu para üzerinden sağlayabilirsiniz. Seyahat ve dış ortamlarda güzel sonuçlar alabilirsiniz. Cuma günü işlerinizde doğru zamanda etkili bir şekilde hareket edecek, yapacağınız anlaşmalarla birikimlerinizi artıracaksınız. Cumartesi günü Akrep burcunda bir yeniay oluşuyor. Seyahat, eğitim, ticaret ve yabancılarla yapılacak işlerinizdeki başlangıçlarınızı uygulayabilirsiniz. Yurtdışında yaşamak, başka bir ülkeye ya da yere taşınmak için de güzel etkilere sahip olacaksınız. Pazar günü, sosyal ortamlarda fikir ayrılıkları yaşanabilir. Etrafınıza karşı acımasız olmamaya çalışın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Cancan’a aldığımız en faydalı hediye sanırım bu #DijitalKumbara ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi videoda anlatıyorum. Duymadık demeyin
 • Özleyenlere bir doz #seksenler #tbt si.. 2012’de başladık, 6 sezon, 228 bölüm çektik. Tatlı bir aileydik, özlediğimiz o değerleri, dostlukları, sevgileri, aşkları, o zamanlarda kalmış tüm saf ve iyi duyguları hatırladık. Ben özledim, siz? Harika gelinliğim @alissenuera
 • Aromaterapi iyi öğrenmek isteyenler buraya!! 28 Kasım Salı günü saat 10.30 ile 16.30 saatleri arasında düzenleyeceğimiz bu çok keyifli atölye çalışmasında vücutta meydana gelen enerji dengesizliklerinden, gündelik hayatta karşılaştığımız sağlık şikayetlerine aromaterapinin nelere iyi geldiğini konuşacağız. Aromaterapi kozmetikleri nedir sorusunun cevabını anlayacak, benimle beraber, mutfağımızda bulunan harika malzemelerle kozmetiklerimizi hazırlayacağımız atölyemizde aromaterapi kozmetiklerinde baz yağları, öz yağları faydalarını öğrenecek , kendi aromaterapi formüllerimle; maskeler, peelingler, serumlar, tonikler hazırlayacak ve temel formüllere sahip olacağız. 
6 saat süren atölye çalışmamız iki aşamalıdır. 
Birinci aşamamızda teorik olarak aşağıdaki konularımız anlatılmaktadır. •AROMATERAPİNİN TARİHÇESİ
•AROMATERAPİDEKİ EKOLLER
•AROMATERAPİ UYGULAMALAR •ÜRETİM TEKNİKLERİ
•BAZ (TAŞIYICI) YAĞLARIN İNCELENMESİ
•20 ÖZYAĞIN İNCELENMESİ.
•TEMEL AROMATERAPİ FORMULLER Katılım Şartları: Derya hn 05335900959
📆:28.11.2017
⏰:10.30-16.30
📍:Pınar Mah. Dut Sok No:30/a İstinye
 • Hepimizin evrende gerçekleştirmek zorunda olduğu bir amacı ve misyonu 
var. Bütünsel Yaşam Koçu, Klinik Aromaterapist, Motivasyonel Konuşmacı olarak çıktığım iyilik yolculuğunda; benim amacım da, insanlara ışık tutarak kendilerinin en iyi versiyonları haline gelmelerine yardımcı olmak. Çünkü bence insan hasta değil. Mükemmel yaratılmış bir makine. İyi olduğunu tekrar hatırlaması, mükemmel hale dönmesi için bir rehber niteliği taşıyan kitabım ‘İyilik Sende'yi bir iyilik hareketi olarak kurguladım ve bu hareketin tüm Türkiye’yi gezerek herkese her boyutta şifa getirmesi hayalindeyim.Benim hayalim bu. Bu bir dalga efekti. Bir insanın hayatına dokunuyorsun ve dalga dalga büyüyor. Birazdan @vodafonetr #corporateathlete lansmanında Vodafone Türkiye çalışanlarıyla, canlı yayında #iyiyaşam ın temellerini konuşacağım, beklerim.. Foto @balibey
 • Bilmiyorum sizin gerçekleşmesini istediğiniz tek dileğiniz ne? Benimki tüm dünyadaki çocukların özgür, sağlıklı, güvenli, şefkat ve sevgi dolu, bereketli ve çoook mutlu olduklarını görmek. Bunu tüm kalbimle diliyorum. Bugün#dünyaçocukgünü @unicefturkiye 
#DünyaÇocukGünü’nde Alp Emüroğlu, UNICEF-GREY ortaklığında yürütülen çalışmada dünyanın görmezden geldiği milyonlarca mülteci veya savaş bölgesinde yaşayan çocuğun görünür olması için uğraştı. Türkiye’de yaşayan1.4 milyon Suriyeli çocuk için #UmutVerenOyuncaklar Projesi’ni geliştirdi. Onlar bir çocuğa #senigörüyorum #benimiçindeğerlisin dediler, yüzlerini güldürdüler. Teşekkürler @4129grey Teşekkürler @unicefturkiye
 • Pazartesi sendromunu yenmenin en iyi yolu, spor- spor - spor!! Kolları ve omuzları çalıştırıp sıkılaştırmak isteyenler kimler, haydi elleri göreyim!! Müracaat #youtube kanalım! Video profilimdeki linkte...
 • Her mevsim ayrı güzel ama sen ayrı güzelsin #sonbahar Sonbaharı çok seviyorum, sen? 🍂 Foto @balibey
 • Hatalar yapmış olabilirsin, defalarca incinmiş, yanlışı seçmiş, yanlış insana güvenmiş olabilirsin. Tüm bu deneyimler senin kim olduğunu şekillendiriyor. Neye dönüşüyorsun peki? Kötü tecrübelerin seni sert, güvensiz, aşka kapamış, bencil hatta acımasız birine mi dönüştürdü? İşte en önemli şeyi atlıyoruz, o kararı verenin biz olduğumuzu unutuyoruz. Biz neye karar verirsek ona göre şekilleniyoruz.. Çok büyük hatalarım oldu, yanlış yaptığım arkadaşlarım oldu, yanlış insanı sevip çok incindim , başarısız oldum, iflas ettim, çok üzüldüm ama üzdüm de.. Çünkü hayat böyle. Düşeceğiz, hatalar yapacağız, üzüleceğiz, yanlış yollarda kaybolacağız.. Şimdi hatalarımın farkındayım ve onları düşünüp kendime kızmak yerine onların dersiyle; başta kendime, sonra hayata, çevreme daha anlayışlı, şefkatli ve özgür davranacağım halime kendimi şekillendirdim. Çünkü biliyorum ki, başıma gelmiş ne kadar kötü şey varsa olsun, o deneyim beni tanımlamıyor. O deneyim yüzünden, daha iyi bir iş fırsatını yakalama, daha başarılı olma, birini daha çok sevme, yardım etme şansını kaçırmayacağım. Bir kötülük beni kendi gibi yapmayacak. Çünkü, gelişmeyi, daha fazla sevmeyi, kendimin en iyi hali olmayı seçiyorum. Çünkü tek yarışım kendimle, tek seyahatim kendime. Cesaretim var, sonuna kadar gitmeye, tekrar denemeye, şans vermeye, her şeydeki iyiyi görmeye, çok güvenmeye, hep daha fazla ve koşulsuzca sevmeye. Çünkü biliyorum ki, her şey benim elimde.
 • Benim güzel arkadaşım @tanemsivar a kulak verin! Bizler, çok üzgün ve kızgınız! ・・・
Yillardir sayisiz güzel insan #hayvanhaklariyasasi icin bikmadan usanmadan mücadele etti ve ediyor. Hayvanlar elbette mal degil ve zaten bunu bu zamanda tartisiyor olmak bile sacmalik ve ülkemizin ayibi! Ama asil anlatilmak istenen sevgi vermekten ve almaktan baska hic bir beklentisi olmayan canlilara bunu yapanlar ile insanlara yapanin ayni kisi / ayni zihniyet oldugu. Hayvanlara bunu yapabilen insanlar cocuklari taciz eden, tecavuz eden, karilarini dòven ve öldüren insanlarla ayni / bunu anlamak neden bu kadar zor ? Bu insanlar toplum icin ciddi bir tehlike ve tehdit olusturuyorlar. Biz aile olarak bunun canlı örnegini 24 saat icinde yasadik. Önce can dostlarımız, evimizin neseleri ve oğlumuzun ilk arkadaslarini kaybettik ardindan da ayni insan ayni hislerle bize zarar vermek istedi ve korkuyorum ki hala verebilir. Biz tüm yasananlari kaydettik, yetkililere sunduk ve basinda bu denli genis yer aldi .....daha ne olmasi lazim? Yalvarıyorum bize anlatın cunku biz gercekten anlamıyoruz! anlayamıyoruz. O nedenle tekrar söylüyoruz #hayvanhaklariyasasi sadece hayvanlar icin degil eşleriniz, cocuklarımız ve sevdiklerimiz icin cok onemli. Bu arada tekrar tekrar basina ve tum sosyal medyaya sonsuz tesekkurler ve sevgiler. Edhem ve ben bu destegin bizim kopeklerimize yapilananlara isyanin ötesinde uzun zamandir birikmiş toplumsal, insani ve duygusal bir reaksiyon oldugunun farkindayiz o nedenle desteginizi suistimal etmeden cozum uretmeye odakli ilerlemeye calisiyoruz. Destekleriniz cok önemli #djangobozburun ( link profilimde)
 • Londra seyahatimin son durağı ünlü St. Pancrass istasyonunda Godiva çikolatalarından yapılmış Doğu Ekspresi. @godiva Agatha Christie’nin ünlü polisiye romanı Doğu Ekspresinde Cinayet’in yeniden beyazperdeye uyarlanışı olan ve 10 Kasım’da Türkiye’de vizyona giren filmde “konuk oyuncu”. Bu işbirliğinin şerefine filmdeki trenin birebir aynısını çikolatadan tasarlayan Godiva’nın , 3 metre boyunda ve 60 kilo ağırlığında olan trenini tasarlaması 50, inşa etmesi ise 350 saat aldı. Dünyanın “en tatlı” treni şu an Londra’nın en önemli tren garı St Pancras’da sergilenen bu “tatlı” eser, eser açık artırmada satılacak ve geliri göçmenleri desteklemeye yönelik çeşitli çalışmalar yürüten bir hayır kurumuna bağışlanacak. #çikolatadantrenimolsa #murderontheorientexpress #godiva #godivamoustache
 • 21. İstanbul Tiyatro Festivali 13 Kasımda başladı! İki hafta boyunca, yurtdışından 6, Türkiye’den 13 oyun ve yan etkinlikler, 18 farklı mekânda tiyatroseverlerle buluşacak. Oyunları incelemek ve bilet almak için @iksv_istanbul ve @biletix internet sayfasını inceleyebilirsiniz 
#bağımsızlıkyapar #isttiyatrofest
 • Nitto ATP 2017 Erkekler Uluslararası Tenis Turnuva Finallerinden merhaba. Turnuvanın Gold sponsoru @garantikoza davetiyle geldiğimiz Londra’daki The O2 Arena’da 12 – 19 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşen 2017 Erkekler Uluslararası Tenis Turnuva Finalinde heyecan büyük. Akşam Roger Federer maçı bizi bekler!! #garantikozalondrada #garantikoza #nittoatpfinals

Takip Et!