© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği

Keskin ve etkileyici bakışları, dolgun dudakları, köşeli çene yapısı ve açık alnı ile Akrep burcu erkeğini tanımak hiç de zor olmaz. Genel olarak ince yapılı bir vücuda sahip akrep burcu erkekleri ya orta boyludur ya da belirgin derecede uzun boyludur. Yeme, içme, spor, egzersiz gibi sağlıklı alışkanlıklarla çok da arası olmayan akrep burcu erkekleri, özellikle abur cubura olan tutkuları dolayısıyla kolaylıkla kilo alabilirler. Ancak bu erkelerin özgüvenleri yüksek olduğu için kilo da alsalar, aşırı zayıf da olsalar giyim konusunda her zaman modayı takip etmekten geri kalmazlar. Özellikle de koyu renkler ağırlıklı, klasik giyime yönelseler de giyim kuşam konusunda zevkli oldukları için spor giyimi de kendilerine yakışır hale getirirler.

Kesinlikle tutkulu ve kararlıdır!

Akrep burcu erkeği; inadı, hırsı, tutkusu ve kararlılığı ile tanınır. Onlar için bir şeyin önemli ya da önemsiz olması değil, aksine bir isteğinin gerçekleşmesi önemlidir. İstekli, arzulu yapısı sayesinde bir akrep burcu erkeğinin isteyip de elde edemeyeceği pek fazla bir şey yoktur. Özellikle söz konusu bir aşk, bir kadın ise artık mantık devre dışına çıkar ve elde etmek için her yol denenir. İşte bu tutkulu isteğin ve kararlılığın bir sonucu olarak da akrep burcu erkeği elindekinin kıymetini çok iyi bilir, seviyorsa asla vazgeçmez.

Hiç göstermese de çok duygusaldır!

Akrep burcu erkeğinin karalı yapısından bahsettik. Aslında bu inatçı kararlılığın altında yatan sebep aşırı duygusallıktır. Zira o ne istiyorsa, istediği şeyi çok fazla önemsiyor ve ona bağlanıyordur. Dışarıdan izlendiğinde çok neşeli, eğlenceli tavırlarıyla kimi zaman umursamaz görünen bu erkek, aslında çok duygusal bir aşık, bir dost, bir arkadaştır. Hatta bu duygusallığı çoğu zaman sahip olduklarını kaybetme korkusuna ve karamsarlığa dönüşür.

Çevresine karşı duyarlıdır!

İnatçı yapıları ve ısrarlı tutumları sebebiyle çoğu zaman düşüncesizlik ve bencillikle suçlanan akrep burcu erkeği, aslında bunun tam tersi bir yapıdadır. Sevdiği, değer verdiği kişilere, hatta hiçbir ilgisi yokmuş gibi görünen sokak hayvanlarına, doğal güzelliklere karşı çok duyarlıdır. Akrep burcu erkeği istediğini elde etmeyi sever, ancak bunun için kimseye zarar vermeyi göze alamaz. Çoğu zaman da mahallesindeki, şehrindeki, ülkesindeki olumsuz olaylara karşı ekstra duyarlılığı dolayısıyla istenmeyen durumlarla karşılaşabilir.

Güzel olan her şeye tutkundur!

Kendisini çok seven, beğenen akrep burcu erkeği, her daim güzel olanın peşinden koşar. Kıyafetin, yemeğin, kadının, evin, arabanın, kısacası hayatındaki her şeyin en güzeline sahip olmak isteyen akrep burcu erkeği, her güzel şeyden zevk alır.

Kıskanç ve şüphecidir!

Akrep burcu erkeği; bir şeyi ya da birini istiyorsa, elde etmek için her şeyi yapar, her şeyi feda edebilir. İşte bu şekilde tutkuyla peşinden koştuğu ve elde ettiği şeyler konusunda da aşırı kıskançtır ve her daim şüpheci yaklaşır. Çok mantıklı olmasa da pek çok basit sorundan, durumdan şüphe duyar, araştırır, takip eder ve bu sebeple de hem kendi yaşantısını hem de karşısındakinin yaşantısını cehenneme çevirebilir. Bu bağlamda kimseye güvenmeyen, eleştiriden hoşlanmayan, ancak herkesi de çok sert eleştirebilen akrep burcu erkeğinin güvenini kazanıp onu daha sakin bir ruha kavuşturmak zordur.

Özgür ruhludur!

Akrep burcu erkeği; tutkulu, kararlı ve isteklidir, sevdiği her şeye sıkı sıkıya başlıdır. Ona ait olan her şeyin kontrol altında olmasını ister. Ancak tam da bunların tersi olarak akrep burcu erkeği inanılmaz derecede özgürlüğüne düşkündür. Kendisi arkadaşının, sevgilisini, eşinin yaşamındaki en küçük ayrıntıyı bilmek ve onu yönlendirmek ister, ancak sevgilisi de dahil kimsenin onu yönlendirmesine izin vermez. Ne istiyorsa yemeli, içmeli, yapmalı, sahip olmalı ve etrafındaki kişiler ona tek bir soru bile sormamalıdır. Sorgulandırıldığı, eleştirildiği, kısıtlandığı hissine kapılırsa kısa süre içinde soğuyacak, kaçacaktır. Özgür olduğunda gayet neşeli, canlı, mutlu olan akrep burcu erkeği, en küçük bir kısıtlamada ise dünyanın en huysuz, en sinirli, en çekilmez erkeği olabilir.

Dürüsttür ve dürüstlük bekler, sadıktır ve sadakat bekler!

Bir akrep burcu erkeği sizi arkadaş, sevgili, eş olarak yaşamına aldıysa ona her konuda güvenebilirsiniz. Kendisi sizin bu dünyada karşılaşabileceğiniz en dürüst ve sadık kişilerden birisidir. Sahip olduğu her şeye olduğu gibi size karşı da çok sadık olacak ve sizden de aynısını bekleyecektir. Kendi gösterdiği sadakati karşısındakinden yeterince göremeyen, küçük de olsa bir yalanla karşılaşan akrep burcu erkeği, anında gemileri yakabilir, sizi yaşamından çıkarabilir. Bir akrep burcu erkeği karşısındaki kişinin çok net olmadığını, belirsiz davrandığını, yarı açık bir kapıda olduğunu fark ederse yüzyıllık bir geçmişi de olsa yaşamından siler.

Tam bir anne kuzusudur!

Sevdiklerine karşı tutkulu ve bağlı olduğundan bahsettiğim akrep burcu erkeği, işte bu tutkusunu en çok da annesine karşı gösterir. Hayatına giren ilk kadın olduğu için bütün erkekler annelerine çok düşkündür. Ancak bu erkek akrep burcundansa diğer erkelerin sevgisini üçe, hatta beşe katlamak lazım. Bu bakımdan akrep burcu erkeğinin kalbine giden yolun anneden geçtiğini söylemek yanlış olmaz.

Akrep burcu erkeği ve aşk

Akrep burcu erkeğinin en başarılı olduğu konu, kesinlikle aşktır. Zira o kimi isterse elde eder ve elinde tutmak istediği sürece de kadınlar ondan kopamaz. Çok etkileyici bakışları, neşeli, hareketli, esprili tavırları kadınları kendine aşık etmek için yeterlidir. Çok aşık olmadığı sürece akrep burcu erkeğinin evlenmesi, uzun süreli bir ilişki yaşaması çok da mümkün değildir. Ancak aşık olduğunda da onu bırakması, vazgeçmesi mümkün değildir. Sahip olduklarına sıkı sıkıya, tutkuyla bağlı olan akrep burcu erkeği için söz konusu olan sevdiği ise, her şeyi yanlış anlaşılabilir ve kıskançlık malzemesi olabilir. İşte bu aşırı kıskançlıklar da ilişkileri çıkmaza sürükleyebilir. Tutkusu ve sadakati ile tanına akrep burcu erkeği, sevdiğini mutlu edebilmek, kendine bağlayabilmek için her şeyi yapar. Özellikle de cinsel ilişkide çok istekli ve güçlü olduğu için de kadınlar için vazgeçilmez olurlar. Ancak aynı cinsel istek ve arzuyu partnerinde de görmek isteyen akrep burcu erkeği, aradığını bulamadığında çok agresif ve çekilmez olur. bu bakımdan bir akrep burcu erkeğini elde etmek ve elinde tutabilmenin temel şartlarından birinin cinsel hareketlilik olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Akrep burcu erkeğinin en olumlu özellikleri

Akrep burcu erkeğiyle arkadaş, eş ya da sevgili olmanın en güzel yönleri sonsuz sadakat ve tutkulu ilişkidir. Bu tutkusunu yaratıcı fikirleriyle taçlandıran, neşeli tavırlarıyla herkesin gönlünü almayı başarabilen akrep burcu erkeği, sorumluluklarını bilen ve onları harfiyen yerine getiren bir kişi olduğu için çok sevilir ve değer görürler.

Akrep burcu erkeğinin en olumsuz özellikleri

Akrep burcu erkeğinin çok kararlı ve ısrarcı oluşundan bahsetmiştim. İşte bu aşırı tutkulu kararlılık kimi zaman istemeden de olsa yıkıcı sonuçlara yol açabiliyor. Çok seviyor ve fazla sahipleniyor olmaktan kaynaklanan kıskançlık, akrep burcu erkeğinin ilişkilerinde sürekli sorun yaratır. Böyle olduğu için de her ortama uyum sağlamakta zorlanır ve kabul edilmediği hissine kapılırsa intikamcı bir tavır sergileyebilir.

Akrep burcu olan yerli ünlüler:

Mustafa Kemal Atatürk, Kıvanç Tatlıtuğ ,Burak Sağyaşar, Alp Kırşan, Ahmet Kural, Arzum Onan, Abdullah Gül, Emel Sayın, Meltem Cumbul, Mesut Yılmaz, Muazzez Abacı, Nazlı Ilıcak, Necmettin Erbakan, Süleyman Demirel, Zerrin Özer, Teoman, Yılmaz Erdoğan, Kemal Sunal, Metin Akpınar, Mustafa Denizli.

Akrep burcu yabancı ünlüler:

Alain Delon, Albert Camus, Dostoyevski, Indira Gandhi, Katherina Hepburn, Marie Curie, Martin Luther, Pablo Picasso, Rock Hudson, Troçki, Leonardo DiCaprio, Julia Roberts, Bill Gates, Maradona, Hillary Clinton, Demi Moore, Jodie Foster, Pele, Prens Charles, Bo Derek, Dostoyevski.

One thought on “Akrep Burcu Erkeği

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Fatih dedi ki:

  Dedgin her seyin aynisi bnde var abla eline saglik guzel olmus

 • Cancan’a aldığımız en faydalı hediye sanırım bu #DijitalKumbara ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi videoda anlatıyorum. Duymadık demeyin
 • Özleyenlere bir doz #seksenler #tbt si.. 2012’de başladık, 6 sezon, 228 bölüm çektik. Tatlı bir aileydik, özlediğimiz o değerleri, dostlukları, sevgileri, aşkları, o zamanlarda kalmış tüm saf ve iyi duyguları hatırladık. Ben özledim, siz? Harika gelinliğim @alissenuera
 • Aromaterapi iyi öğrenmek isteyenler buraya!! 28 Kasım Salı günü saat 10.30 ile 16.30 saatleri arasında düzenleyeceğimiz bu çok keyifli atölye çalışmasında vücutta meydana gelen enerji dengesizliklerinden, gündelik hayatta karşılaştığımız sağlık şikayetlerine aromaterapinin nelere iyi geldiğini konuşacağız. Aromaterapi kozmetikleri nedir sorusunun cevabını anlayacak, benimle beraber, mutfağımızda bulunan harika malzemelerle kozmetiklerimizi hazırlayacağımız atölyemizde aromaterapi kozmetiklerinde baz yağları, öz yağları faydalarını öğrenecek , kendi aromaterapi formüllerimle; maskeler, peelingler, serumlar, tonikler hazırlayacak ve temel formüllere sahip olacağız. 
6 saat süren atölye çalışmamız iki aşamalıdır. 
Birinci aşamamızda teorik olarak aşağıdaki konularımız anlatılmaktadır. •AROMATERAPİNİN TARİHÇESİ
•AROMATERAPİDEKİ EKOLLER
•AROMATERAPİ UYGULAMALAR •ÜRETİM TEKNİKLERİ
•BAZ (TAŞIYICI) YAĞLARIN İNCELENMESİ
•20 ÖZYAĞIN İNCELENMESİ.
•TEMEL AROMATERAPİ FORMULLER Katılım Şartları: Derya hn 05335900959
📆:28.11.2017
⏰:10.30-16.30
📍:Pınar Mah. Dut Sok No:30/a İstinye
 • Hepimizin evrende gerçekleştirmek zorunda olduğu bir amacı ve misyonu 
var. Bütünsel Yaşam Koçu, Klinik Aromaterapist, Motivasyonel Konuşmacı olarak çıktığım iyilik yolculuğunda; benim amacım da, insanlara ışık tutarak kendilerinin en iyi versiyonları haline gelmelerine yardımcı olmak. Çünkü bence insan hasta değil. Mükemmel yaratılmış bir makine. İyi olduğunu tekrar hatırlaması, mükemmel hale dönmesi için bir rehber niteliği taşıyan kitabım ‘İyilik Sende'yi bir iyilik hareketi olarak kurguladım ve bu hareketin tüm Türkiye’yi gezerek herkese her boyutta şifa getirmesi hayalindeyim.Benim hayalim bu. Bu bir dalga efekti. Bir insanın hayatına dokunuyorsun ve dalga dalga büyüyor. Birazdan @vodafonetr #corporateathlete lansmanında Vodafone Türkiye çalışanlarıyla, canlı yayında #iyiyaşam ın temellerini konuşacağım, beklerim.. Foto @balibey
 • Bilmiyorum sizin gerçekleşmesini istediğiniz tek dileğiniz ne? Benimki tüm dünyadaki çocukların özgür, sağlıklı, güvenli, şefkat ve sevgi dolu, bereketli ve çoook mutlu olduklarını görmek. Bunu tüm kalbimle diliyorum. Bugün#dünyaçocukgünü @unicefturkiye 
#DünyaÇocukGünü’nde Alp Emüroğlu, UNICEF-GREY ortaklığında yürütülen çalışmada dünyanın görmezden geldiği milyonlarca mülteci veya savaş bölgesinde yaşayan çocuğun görünür olması için uğraştı. Türkiye’de yaşayan1.4 milyon Suriyeli çocuk için #UmutVerenOyuncaklar Projesi’ni geliştirdi. Onlar bir çocuğa #senigörüyorum #benimiçindeğerlisin dediler, yüzlerini güldürdüler. Teşekkürler @4129grey Teşekkürler @unicefturkiye
 • Pazartesi sendromunu yenmenin en iyi yolu, spor- spor - spor!! Kolları ve omuzları çalıştırıp sıkılaştırmak isteyenler kimler, haydi elleri göreyim!! Müracaat #youtube kanalım! Video profilimdeki linkte...
 • Her mevsim ayrı güzel ama sen ayrı güzelsin #sonbahar Sonbaharı çok seviyorum, sen? 🍂 Foto @balibey
 • Hatalar yapmış olabilirsin, defalarca incinmiş, yanlışı seçmiş, yanlış insana güvenmiş olabilirsin. Tüm bu deneyimler senin kim olduğunu şekillendiriyor. Neye dönüşüyorsun peki? Kötü tecrübelerin seni sert, güvensiz, aşka kapamış, bencil hatta acımasız birine mi dönüştürdü? İşte en önemli şeyi atlıyoruz, o kararı verenin biz olduğumuzu unutuyoruz. Biz neye karar verirsek ona göre şekilleniyoruz.. Çok büyük hatalarım oldu, yanlış yaptığım arkadaşlarım oldu, yanlış insanı sevip çok incindim , başarısız oldum, iflas ettim, çok üzüldüm ama üzdüm de.. Çünkü hayat böyle. Düşeceğiz, hatalar yapacağız, üzüleceğiz, yanlış yollarda kaybolacağız.. Şimdi hatalarımın farkındayım ve onları düşünüp kendime kızmak yerine onların dersiyle; başta kendime, sonra hayata, çevreme daha anlayışlı, şefkatli ve özgür davranacağım halime kendimi şekillendirdim. Çünkü biliyorum ki, başıma gelmiş ne kadar kötü şey varsa olsun, o deneyim beni tanımlamıyor. O deneyim yüzünden, daha iyi bir iş fırsatını yakalama, daha başarılı olma, birini daha çok sevme, yardım etme şansını kaçırmayacağım. Bir kötülük beni kendi gibi yapmayacak. Çünkü, gelişmeyi, daha fazla sevmeyi, kendimin en iyi hali olmayı seçiyorum. Çünkü tek yarışım kendimle, tek seyahatim kendime. Cesaretim var, sonuna kadar gitmeye, tekrar denemeye, şans vermeye, her şeydeki iyiyi görmeye, çok güvenmeye, hep daha fazla ve koşulsuzca sevmeye. Çünkü biliyorum ki, her şey benim elimde.
 • Benim güzel arkadaşım @tanemsivar a kulak verin! Bizler, çok üzgün ve kızgınız! ・・・
Yillardir sayisiz güzel insan #hayvanhaklariyasasi icin bikmadan usanmadan mücadele etti ve ediyor. Hayvanlar elbette mal degil ve zaten bunu bu zamanda tartisiyor olmak bile sacmalik ve ülkemizin ayibi! Ama asil anlatilmak istenen sevgi vermekten ve almaktan baska hic bir beklentisi olmayan canlilara bunu yapanlar ile insanlara yapanin ayni kisi / ayni zihniyet oldugu. Hayvanlara bunu yapabilen insanlar cocuklari taciz eden, tecavuz eden, karilarini dòven ve öldüren insanlarla ayni / bunu anlamak neden bu kadar zor ? Bu insanlar toplum icin ciddi bir tehlike ve tehdit olusturuyorlar. Biz aile olarak bunun canlı örnegini 24 saat icinde yasadik. Önce can dostlarımız, evimizin neseleri ve oğlumuzun ilk arkadaslarini kaybettik ardindan da ayni insan ayni hislerle bize zarar vermek istedi ve korkuyorum ki hala verebilir. Biz tüm yasananlari kaydettik, yetkililere sunduk ve basinda bu denli genis yer aldi .....daha ne olmasi lazim? Yalvarıyorum bize anlatın cunku biz gercekten anlamıyoruz! anlayamıyoruz. O nedenle tekrar söylüyoruz #hayvanhaklariyasasi sadece hayvanlar icin degil eşleriniz, cocuklarımız ve sevdiklerimiz icin cok onemli. Bu arada tekrar tekrar basina ve tum sosyal medyaya sonsuz tesekkurler ve sevgiler. Edhem ve ben bu destegin bizim kopeklerimize yapilananlara isyanin ötesinde uzun zamandir birikmiş toplumsal, insani ve duygusal bir reaksiyon oldugunun farkindayiz o nedenle desteginizi suistimal etmeden cozum uretmeye odakli ilerlemeye calisiyoruz. Destekleriniz cok önemli #djangobozburun ( link profilimde)
 • Londra seyahatimin son durağı ünlü St. Pancrass istasyonunda Godiva çikolatalarından yapılmış Doğu Ekspresi. @godiva Agatha Christie’nin ünlü polisiye romanı Doğu Ekspresinde Cinayet’in yeniden beyazperdeye uyarlanışı olan ve 10 Kasım’da Türkiye’de vizyona giren filmde “konuk oyuncu”. Bu işbirliğinin şerefine filmdeki trenin birebir aynısını çikolatadan tasarlayan Godiva’nın , 3 metre boyunda ve 60 kilo ağırlığında olan trenini tasarlaması 50, inşa etmesi ise 350 saat aldı. Dünyanın “en tatlı” treni şu an Londra’nın en önemli tren garı St Pancras’da sergilenen bu “tatlı” eser, eser açık artırmada satılacak ve geliri göçmenleri desteklemeye yönelik çeşitli çalışmalar yürüten bir hayır kurumuna bağışlanacak. #çikolatadantrenimolsa #murderontheorientexpress #godiva #godivamoustache
 • 21. İstanbul Tiyatro Festivali 13 Kasımda başladı! İki hafta boyunca, yurtdışından 6, Türkiye’den 13 oyun ve yan etkinlikler, 18 farklı mekânda tiyatroseverlerle buluşacak. Oyunları incelemek ve bilet almak için @iksv_istanbul ve @biletix internet sayfasını inceleyebilirsiniz 
#bağımsızlıkyapar #isttiyatrofest
 • Nitto ATP 2017 Erkekler Uluslararası Tenis Turnuva Finallerinden merhaba. Turnuvanın Gold sponsoru @garantikoza davetiyle geldiğimiz Londra’daki The O2 Arena’da 12 – 19 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşen 2017 Erkekler Uluslararası Tenis Turnuva Finalinde heyecan büyük. Akşam Roger Federer maçı bizi bekler!! #garantikozalondrada #garantikoza #nittoatpfinals

Takip Et!