© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği

Keskin ve etkileyici bakışları, dolgun dudakları, köşeli çene yapısı ve açık alnı ile Akrep burcu erkeğini tanımak hiç de zor olmaz. Genel olarak ince yapılı bir vücuda sahip akrep burcu erkekleri ya orta boyludur ya da belirgin derecede uzun boyludur. Yeme, içme, spor, egzersiz gibi sağlıklı alışkanlıklarla çok da arası olmayan akrep burcu erkekleri, özellikle abur cubura olan tutkuları dolayısıyla kolaylıkla kilo alabilirler. Ancak bu erkelerin özgüvenleri yüksek olduğu için kilo da alsalar, aşırı zayıf da olsalar giyim konusunda her zaman modayı takip etmekten geri kalmazlar. Özellikle de koyu renkler ağırlıklı, klasik giyime yönelseler de giyim kuşam konusunda zevkli oldukları için spor giyimi de kendilerine yakışır hale getirirler.

Kesinlikle tutkulu ve kararlıdır!

Akrep burcu erkeği; inadı, hırsı, tutkusu ve kararlılığı ile tanınır. Onlar için bir şeyin önemli ya da önemsiz olması değil, aksine bir isteğinin gerçekleşmesi önemlidir. İstekli, arzulu yapısı sayesinde bir akrep burcu erkeğinin isteyip de elde edemeyeceği pek fazla bir şey yoktur. Özellikle söz konusu bir aşk, bir kadın ise artık mantık devre dışına çıkar ve elde etmek için her yol denenir. İşte bu tutkulu isteğin ve kararlılığın bir sonucu olarak da akrep burcu erkeği elindekinin kıymetini çok iyi bilir, seviyorsa asla vazgeçmez.

Hiç göstermese de çok duygusaldır!

Akrep burcu erkeğinin karalı yapısından bahsettik. Aslında bu inatçı kararlılığın altında yatan sebep aşırı duygusallıktır. Zira o ne istiyorsa, istediği şeyi çok fazla önemsiyor ve ona bağlanıyordur. Dışarıdan izlendiğinde çok neşeli, eğlenceli tavırlarıyla kimi zaman umursamaz görünen bu erkek, aslında çok duygusal bir aşık, bir dost, bir arkadaştır. Hatta bu duygusallığı çoğu zaman sahip olduklarını kaybetme korkusuna ve karamsarlığa dönüşür.

Çevresine karşı duyarlıdır!

İnatçı yapıları ve ısrarlı tutumları sebebiyle çoğu zaman düşüncesizlik ve bencillikle suçlanan akrep burcu erkeği, aslında bunun tam tersi bir yapıdadır. Sevdiği, değer verdiği kişilere, hatta hiçbir ilgisi yokmuş gibi görünen sokak hayvanlarına, doğal güzelliklere karşı çok duyarlıdır. Akrep burcu erkeği istediğini elde etmeyi sever, ancak bunun için kimseye zarar vermeyi göze alamaz. Çoğu zaman da mahallesindeki, şehrindeki, ülkesindeki olumsuz olaylara karşı ekstra duyarlılığı dolayısıyla istenmeyen durumlarla karşılaşabilir.

Güzel olan her şeye tutkundur!

Kendisini çok seven, beğenen akrep burcu erkeği, her daim güzel olanın peşinden koşar. Kıyafetin, yemeğin, kadının, evin, arabanın, kısacası hayatındaki her şeyin en güzeline sahip olmak isteyen akrep burcu erkeği, her güzel şeyden zevk alır.

Kıskanç ve şüphecidir!

Akrep burcu erkeği; bir şeyi ya da birini istiyorsa, elde etmek için her şeyi yapar, her şeyi feda edebilir. İşte bu şekilde tutkuyla peşinden koştuğu ve elde ettiği şeyler konusunda da aşırı kıskançtır ve her daim şüpheci yaklaşır. Çok mantıklı olmasa da pek çok basit sorundan, durumdan şüphe duyar, araştırır, takip eder ve bu sebeple de hem kendi yaşantısını hem de karşısındakinin yaşantısını cehenneme çevirebilir. Bu bağlamda kimseye güvenmeyen, eleştiriden hoşlanmayan, ancak herkesi de çok sert eleştirebilen akrep burcu erkeğinin güvenini kazanıp onu daha sakin bir ruha kavuşturmak zordur.

Özgür ruhludur!

Akrep burcu erkeği; tutkulu, kararlı ve isteklidir, sevdiği her şeye sıkı sıkıya başlıdır. Ona ait olan her şeyin kontrol altında olmasını ister. Ancak tam da bunların tersi olarak akrep burcu erkeği inanılmaz derecede özgürlüğüne düşkündür. Kendisi arkadaşının, sevgilisini, eşinin yaşamındaki en küçük ayrıntıyı bilmek ve onu yönlendirmek ister, ancak sevgilisi de dahil kimsenin onu yönlendirmesine izin vermez. Ne istiyorsa yemeli, içmeli, yapmalı, sahip olmalı ve etrafındaki kişiler ona tek bir soru bile sormamalıdır. Sorgulandırıldığı, eleştirildiği, kısıtlandığı hissine kapılırsa kısa süre içinde soğuyacak, kaçacaktır. Özgür olduğunda gayet neşeli, canlı, mutlu olan akrep burcu erkeği, en küçük bir kısıtlamada ise dünyanın en huysuz, en sinirli, en çekilmez erkeği olabilir.

Dürüsttür ve dürüstlük bekler, sadıktır ve sadakat bekler!

Bir akrep burcu erkeği sizi arkadaş, sevgili, eş olarak yaşamına aldıysa ona her konuda güvenebilirsiniz. Kendisi sizin bu dünyada karşılaşabileceğiniz en dürüst ve sadık kişilerden birisidir. Sahip olduğu her şeye olduğu gibi size karşı da çok sadık olacak ve sizden de aynısını bekleyecektir. Kendi gösterdiği sadakati karşısındakinden yeterince göremeyen, küçük de olsa bir yalanla karşılaşan akrep burcu erkeği, anında gemileri yakabilir, sizi yaşamından çıkarabilir. Bir akrep burcu erkeği karşısındaki kişinin çok net olmadığını, belirsiz davrandığını, yarı açık bir kapıda olduğunu fark ederse yüzyıllık bir geçmişi de olsa yaşamından siler.

Tam bir anne kuzusudur!

Sevdiklerine karşı tutkulu ve bağlı olduğundan bahsettiğim akrep burcu erkeği, işte bu tutkusunu en çok da annesine karşı gösterir. Hayatına giren ilk kadın olduğu için bütün erkekler annelerine çok düşkündür. Ancak bu erkek akrep burcundansa diğer erkelerin sevgisini üçe, hatta beşe katlamak lazım. Bu bakımdan akrep burcu erkeğinin kalbine giden yolun anneden geçtiğini söylemek yanlış olmaz.

Akrep burcu erkeği ve aşk

Akrep burcu erkeğinin en başarılı olduğu konu, kesinlikle aşktır. Zira o kimi isterse elde eder ve elinde tutmak istediği sürece de kadınlar ondan kopamaz. Çok etkileyici bakışları, neşeli, hareketli, esprili tavırları kadınları kendine aşık etmek için yeterlidir. Çok aşık olmadığı sürece akrep burcu erkeğinin evlenmesi, uzun süreli bir ilişki yaşaması çok da mümkün değildir. Ancak aşık olduğunda da onu bırakması, vazgeçmesi mümkün değildir. Sahip olduklarına sıkı sıkıya, tutkuyla bağlı olan akrep burcu erkeği için söz konusu olan sevdiği ise, her şeyi yanlış anlaşılabilir ve kıskançlık malzemesi olabilir. İşte bu aşırı kıskançlıklar da ilişkileri çıkmaza sürükleyebilir. Tutkusu ve sadakati ile tanına akrep burcu erkeği, sevdiğini mutlu edebilmek, kendine bağlayabilmek için her şeyi yapar. Özellikle de cinsel ilişkide çok istekli ve güçlü olduğu için de kadınlar için vazgeçilmez olurlar. Ancak aynı cinsel istek ve arzuyu partnerinde de görmek isteyen akrep burcu erkeği, aradığını bulamadığında çok agresif ve çekilmez olur. bu bakımdan bir akrep burcu erkeğini elde etmek ve elinde tutabilmenin temel şartlarından birinin cinsel hareketlilik olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Akrep burcu erkeğinin en olumlu özellikleri

Akrep burcu erkeğiyle arkadaş, eş ya da sevgili olmanın en güzel yönleri sonsuz sadakat ve tutkulu ilişkidir. Bu tutkusunu yaratıcı fikirleriyle taçlandıran, neşeli tavırlarıyla herkesin gönlünü almayı başarabilen akrep burcu erkeği, sorumluluklarını bilen ve onları harfiyen yerine getiren bir kişi olduğu için çok sevilir ve değer görürler.

Akrep burcu erkeğinin en olumsuz özellikleri

Akrep burcu erkeğinin çok kararlı ve ısrarcı oluşundan bahsetmiştim. İşte bu aşırı tutkulu kararlılık kimi zaman istemeden de olsa yıkıcı sonuçlara yol açabiliyor. Çok seviyor ve fazla sahipleniyor olmaktan kaynaklanan kıskançlık, akrep burcu erkeğinin ilişkilerinde sürekli sorun yaratır. Böyle olduğu için de her ortama uyum sağlamakta zorlanır ve kabul edilmediği hissine kapılırsa intikamcı bir tavır sergileyebilir.

Akrep burcu olan yerli ünlüler:

Mustafa Kemal Atatürk, Kıvanç Tatlıtuğ ,Burak Sağyaşar, Alp Kırşan, Ahmet Kural, Arzum Onan, Abdullah Gül, Emel Sayın, Meltem Cumbul, Mesut Yılmaz, Muazzez Abacı, Nazlı Ilıcak, Necmettin Erbakan, Süleyman Demirel, Zerrin Özer, Teoman, Yılmaz Erdoğan, Kemal Sunal, Metin Akpınar, Mustafa Denizli.

Akrep burcu yabancı ünlüler:

Alain Delon, Albert Camus, Dostoyevski, Indira Gandhi, Katherina Hepburn, Marie Curie, Martin Luther, Pablo Picasso, Rock Hudson, Troçki, Leonardo DiCaprio, Julia Roberts, Bill Gates, Maradona, Hillary Clinton, Demi Moore, Jodie Foster, Pele, Prens Charles, Bo Derek, Dostoyevski.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Günaydın!! Türkiye'deki 18 yaş altındaki 10 kızdan 6'sı, ergenlik dönemlerinde başarısız olmaktan korktuğu için yeni şeyler denemekten kaçıyormuş! Genç kızlarımızın , % 59'u başarısız olduklarında toplum tarafından dışlanacaklarını düşünüyormuş.. 7 yaşında bir kızım var, onun da okulunda, toplumda aynı düşünce yapısıyla karşılaşacağını hissediyorum ! Özgüveni ve özdeğer duygusu yüksek genç kızların ülkemizde yetişebilmesi için bu anlayışın değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Başarı odaklı olmak yerine, başarıya giden yolda deneyebileceğini ama yanılabileceğini, her yanılgıdan bir şeyler öğrenerek asıl kazancın bu olduğunu öğrenmesi gerek! Kimse bir şeyi ilk seferinde en iyi yapmıyor, öğreniyor- deniyor- başarısız oluyor başarıyı kazanana kadar denemekten vazgeçmiyor. ➖➕➖➕➖➕➖➕➖➕➖➕O yüzden, tatlı kızkardeş: ✔️ Denemekten asla korkma, istediğin şeyleri dene, dene hep dene.. ✔️Yanılacaksın, düşeceksin ama yeniden kalkacak Ve yapacaksın. ✔️Aynı bizler gibi #kızgibi 💪🏻 Foto @cengizdikbas
 • Güzel bir pazar gününün en iyi arkadaşı #samsung8 @samsungturkiye #SınırlarıKaldır
 • İçerde ne varsa, dışarda da o var.. Sen bir aynasın, her şey seni sana yansıtıyor. 
Yargıladığın ne varsa o sensin, yargıladığın değil. Bırak, sevgi yönetsin.. ----
Your perception of me is a reflection of you. Judging me defines you, not me.Let love rule!❤️
 • Kanyon avm içerisinde Harika bir mutfak mekanı @intemayasam bu mekan içinde restoranlar, mutfak markaları, mutfağa ve gastronomiye ait her şey var, bir de güzeller güzeli @mugeboz canımın Harika mekanı @makai.experimental var. Bugün arkadaşlarımız Ve kızlarımızla bu mekanda şahane vakit geçirdik, birbirinden leziz çoook sağlıklı yiyecekleri yedik... Eline sağlık arkadasım, iyilik dolu mekanında kazancınız bol olsun
 • Sizi bilmem ama benim beslenmemin önemli bölümü çorbalardan oluşuyor. Kemik suyuna, tahıllı, mercimek, nohut, mevsiminde sebzelerle bir çorba okul sonrası minikler icin Harika bir besin kaynağı.. Birbirinden lezzetli çorba tariflerim #aysetolgaiyiyasam da.. Yazı linki profilimde
 • Dün #DünyaBarışGünü idi, rakamlar çok acı, hepimiz ülkemizde bir kısmına şahit oluyoruz. Barış nedir diye sormalı insan, sordunuz mu? Barış, bana göre önce insanın kendinden başlıyor. Kendine duyulan sevgiye sahipse, erdemleri ve değerleri varsa ve bunlardan şaşmıyorsa kişi barış da orada olacaktır. Bakın şu sözleri söylemiş çok sevdiğim bir kişi. #İnsanları mutlu edecek tek vasıta, onları birbilerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını karşılamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünyanın barışı içinde insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmasıyla mümkün olacaktır. " demiş. Aynı kişi ne demiş biliyor musunuz? " Yurtta sulh, cihanda sulh" Evet, evet Atatürk demiş bu sözleri! Atam!! , dünyanın en vizyoner, hümanist ve bir felsefeciden de derin lideri Ulu önder #atatürk ümüzün sözleri yeterli. Bugün önce özümüzde (yurtta) sonra çevremizde (dünya) barış için çalıştığımız bir gün olsun.❤️🇹🇷 Harika video @natgeotvturkiye Barış için hep birlikte çalışalım.
 • Misafirhane

İnsan kısmı bir misafirhane, 
Her sabah yeni birisi gelir. 
Bir sevinc, bir bunalım, bir zalimlik, 
Aniden farkına varmak birşeyin, 
Hepsi beklenmedik misafir. 
Hepsini karşılayıp eyle! 
Evini vahşetle süpürüp, 
Bütün mobilyalarını boşaltan
Bir kederler kalabalığı bile gelse. 
Her geleni alnının akıyla misafir et. 
Olur ki yeni bir zevk getirmek için
Boşalttılar evini. 
Karanlık düşünce, utanç ve garez, 
Hepsini gülerek karşıla kapıda
Ve buyur et içeri. 
Minnettar ol her gelene
Kim gelirse gelsin. 
Çünkü bunların her birisi
Öte taraftan bir kılavuz
Olarak gönderildi. 
#Mevlana
 • İstanbul'un en iyi açık hava etkinliklerinden @istanbulcoffeefestival başladı!!! Kahve, yiyecek, aksesuar, aktivite ne ararsan bu festivalde! Kahve severler için bir de süprizim olacak, 21-24 Eylül tarihlerinde Nespresso standını ziyaret ederek #NespressoKeyfi hashtagi ile kahve anlarını fotoğraf ile paylaşan ziyaretçiler arasından Nespresso Türkiye'nin belirleyeceği 3 kişi #nespressoInissia kahve makinesi kazanacak, o halde #nespressokeyfi başlasııın☕️#istanbulcoffeefestival Foto @selimandmiles
 • Gü- nay- dıııınnn!! #likyayoluultramaratonu hazırlık koşuları devam.. 5 K biter Ayşe kahvaltıya gider, peki deli mi bu Ayşe sabahın köründe niye koşar? Elbet iyilik için koşar. @genckadinfonu desteklemek amacıyla 30 Eylül 2017 tarihinde Likya Yolu Ultra Maratonu’nda 16,5 km parkurunu koşacağım. Bu koşu vesilesiyle sizleri de Genç kadınları ve Cinsiyet Eşitliğini desteklemeye, Genç Kadın Fonu’na katkıda bulunmaya davet ediyorum. Genç kadınları destekleyerek sadece onların hayatını değil, çevrelerindeki yüzlerce kadının hayatını da değiştirecek bir dayanışmanın parçası olabilirsiniz. Profilimde paylaştığım bağış sayfam üzerinden yapacağınız bağışlar ile genç kadınların yaşadıkları sorunlara onlarla birlikte çözümler üretilmesini sağlayan projeler hayata geçirebilecek, eğitim, kampanya, savunuculuk ve farkındalık çalışmaları yürütülecektir. @togvakfi
 • #8haftadadeğişim ruhu bulaşıcıdır demiştim. Bakın programın 2. gününde @tokdemirsera nasıl hissediyor? ・・・
Evet kilolu değilim fakat bölgesel mutsuzluklarım vardı. Şimdiye kadar fazlaca girişimde bulunup hep yarım bırakmıştım 🙈 şimdi bu durumu farklı kılan,kendimi peşimi bırakmayan ve bırakmalarını da zaten istemediğim bir adrese teslim etmiş olmam. Hepinizin tanıdığı güzel oyuncu ve tanıdığımız bir çok ünlünün de yaşam koçu canım @aysetolgaiyiyasam sayesinde doğru beslenerek,ve efsane spor hocam Burak @myptofficial sayesinde acayip hareketler yaparak iki derste bile inanılmaz sonuçlar görmeye başladım kendimde 😳 bu gidişle üniversiteli görünümden liseli görünüme terfi ederim artık 😂 bir teşekkürüm de Ayşe ile tanışmamıza vesile olan ve bana "hadi artık Seroşum" diye gaz veren ahiretliğim @melisbolkan 'a 😃 tabi bütün bu hazırlıkların bir sebebi var. Yok yok iki sebebi var 🤔😊 acaba klip mi geliyor? Dizi mi geliyor? Neler oluyor? 🙄 bu programın adı #8haftadadegisim bakalım neler olacak hep birlikte görelim 👊🏼🌟❤ @aysetolgaiyiyasam @myptofficial ps: üç hafta sonra six packleri buradan sizinle paylaşabilirmişim 😌😉😘 ----------
Başarımız tesadüf değildir, tüm besin gruplarını içeren dengeli ve temiz beslenme metodumuzla ideal kilona inmek, sana özel egzersiz programıyla yağ yakmak, incelmek, sıkılaşmak Ve kas yapmak istersen, ben ve ekibim seni bekliyoruz!! merhaba@aysetolgaiyiyasam.com iletişim bilgilerini ilet, ekibim seninle iletişime geçsin.. 💪🏻
 • Bir kaç ay önce, sevgili arkadasım ve İstanbul’un bana göre en iyi restoranlarından Toi kurucusu Ve en iyi şeflerinden olan İsmet Saz'dan bir telefon aldım, bana ağustos ayında Berlin’e çok büyük bir markanın özel bir lansmanına gelir miyim diye soruyordu.. Düşünmeden evet dedim tabi ki, etkinliğin içeriği lansmanı yapılacak ürünün büyük bir gizlilikle saklandığı bu davet için oldukça heyecanlandım açıkcası.. Mielenin Çığır açacak yeni teknolojisiyle tanışmak için tüm dünyadan 500 e yakın şef, yeme- içme yazarı, blogger İle beraber Berlin’de buluştuk.. Bizim ekip de şahaneydi İsmet Saz, Cem Karakuş, Ahmet Faik Karanis (sizin @yiyelimguzelleselim olarak tanıdığınız) , Miele Türkiye ve bendenizden oluşan Türk ekibi bu muazzam lansmandan cok güzel anılarla ülkemize döndük. Teknolojiyi, hayatın her alanına taşımış olan Miele ekibi ve çığır açan yeni fırını #dialogoven nedir, #aysetolgaiyiyasam da sizler için anlattım. Yazı linki profilimde #Revolutionaryexcellence @miele_turkiye
 • Zaman ne çabuk geçiyor, benim tatlı Kızım 7 yaşında. Hayat anılardan ibaret ve ben bazen onun bebekliğini özlüyorum. Fotolarına bakmak istiyorum ama ne kadar az fotoğrafımız varmış diyorum. Dijital çağdayız, ama bence yine de bazı eski şeylerin değeri başka. Fotoğraf baskıları gibi. İşte bu yüzden kendime güzel bir hediye aldım HP Deskjet 3785. Dünyanın en küçük çok fonksiyonlu yazıcısı, kurulumu kullanımı oldukça kolay. Kızım bayıldı, hem aktivite yapıyoruz hem de beraber ev ödevlerini hazırlayıp aynı zamanda kendisi için fotoğraf basıyoruz. Farklı kağıtlar ve malzemelerle siz de hediye kartı, afiş, fotograf çerçevesi yapabilirsiniz.
Biz bu ürüne bayıldık, incelemek ve satın almak isteyenler site linki profilimde . @hp #AnilariniziTazeleyin

Takip Et!