© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Genç kızlar için yaza özel saç renkleri

Genç kızlar için yaza özel saç renkleri

 

Gençlik yıllarının hepsi de değişime yöneliktir. Moda, müzik, makyaj ve tabii ki saçınızı her şekle sokmayı deneyeceksiniz. Saç çok yönlüdür, hızlı ve kolay bir şekilde tüm görünümünüzü bir anda değiştirebilirsiniz. Genç kızlarda özellikle farklı renkler çok çekicidir. Bir tutam pembelik, biraz uçlarda maviler gibi farklı dokunuşlar denemek kolay olabilir.

Tamamen renk değiştirmek daha genç saçlarınız için erken olacaktır ama saçınızı bir ton açık rengi ya da bir ton koyu hali gibi kolay ulaşılabilir saçı yormayacak seçimler yapabilirsiniz. Kuaförünüzden hafif renk tonlarında vurgulamalar, yüz çerçeveleme için tonlama, ombré veya renk açma teknikleri gibi küçük işlemler üzerinde karar verin.

Bakalım bizim ekibin size özel önerileri neler olacak?

1) Altın renk tutamları

Yumuşak, hafif açık tonda bir gölge ile sarı vurguları gösterin. Bu serin şampanya tutamları (altın da diyebilirsiniz) açık sarışın saçlar için mükemmel bir vurgu olacaktır. Yüz çerçeveleme ve renk açma teknikleri, eklenen derinlik ve boyuta sahip süper ince bir doku sağlar.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Açık renkli saç, tipik olarak açık tenli ve açık renk gözlülerle düşünülür. Bu saç rengi kombinasyonu düz, dalgalı veya kıvırcık saçlarda kolaylıkla işe yarar.

İpucu:

Bu gölgenin boyutsallığını arttırmak için, yumuşak dalgalar ekleyin.

2) Pastel Şakayık

Platin rengi ince tutam şeritlerle biraz hacim kazanır. Bu esinlenilen gölge, ultra hafif olarak yapılmak istenen gölgede geçici bir renk hareketi eklemek için harika bir yoldur.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu serin tonlamalara sahip saç, cilt altında pembe veya mavi renk tonları sergileyen cilt ile en uyumlu renktir. Saç rengi kombinasyonu düz veya dalgalı saçlar için harika.

İpucu:

Daha sıcak cilt tonlarında bakır veya mercan çizgileri eklemeyi denemelisiniz.

3) Zencefil Çayı

Çilek sarısı saç rengini bakır ve baharat ile vurgulayabilirsiniz. Bu çok boyutlu renk, bir sonraki formunda kesinlikle çok belirleyici olabiliyor. Stratejik vurgular, saç ucuna doğru dikkat çeker.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu sıcak tonlamalı gölge, bir ‘şeftali ve krem’ cilt için mükemmel olarak uygundur ve herhangi bir saç tipinde işe yarar.

İpucu:

Çok tonlu gölgelendirme ile renginizi canlı tutun.

4) İnanılmaz Kumral

Bu güzel kırmızı renk ile doğal olarak sıcak tonlar saçınıza hakim olacaktır. Bu parlak ışıltılı gölge, kalabalıkta öne çıkmak isteyen kahverengi gözlü kızlar için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu muhteşem kırmızı, sıradan bir ten rengine karşı çıkış ve herhangi bir saç türü için de uygundur.

İpucu:

Renk koruyucu bir şampuan ve saç kremi ile bu rengi koruyabilirsiniz.

5) Maunalı Kız

Kahverengi saçları, iki ton açarak kullanın. Bu maun renk tonu, esmerler için hoş bir tamamlayıcıdır. Renk açma teknikleri ile saçı rahat elde edebilirsiniz.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu renk, orta açık-orta ton cilt tonlarında en iyi sonucu verirken, serin tonlardaki kırmızı-mor renkler daha derin ciltleri renklendirebilir. Bu stil en iyi dalgalı saçlara uyar.

İpucu:

Saçı ayırdığınız yerde renk tonlaması yapmak çarpıcı bir görünüm yakalamanızı sağlar.

6) Mükemmel Kısa Saç

Koyu kahverengi saçları yumuşak altın renkli tonlarla açın. Bu yumuşak yaz tonları gölgelemesi, donuk saçlara anında ışıltı katıyor. Balyaj renklendirme teknikleri sizi bu asimetrik renkte saç kesiminin en ortasına çekecek.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu stil herhangi bir cilt üzerinde ve düz saçtan kıvırcık saç türüne kadar yakışır.

İpucu:

Daha cesur bir görünüm elde etmek için, daha büyük röfleler eklemeyi deneyin veya yalnızca alın kahküllerine yoğunlaştırarak deneyin.

7) Bal Tonları

Altın sarısı ve kayısı renklerle kahverengi saçları bal tonlarına getirerek canlandırın. Saçınız uzadıkça, bu narin tonlar yumuşak bir şekilde ombré’ye dönüşecek.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu renk ve stil, herhangi bir cilt rengi için yeterince çok yönlüdür ve düz saçtan kıvırcık saça kadar her saç tipinde kullanılabilir.

İpucu:

Kolay bakım yapmak için sadece saçlarınızın uçlarını temizletin.

8) Kaşmir Dokunuşu

Şık görünüm için yumuşak, kumlu tonlara sahip çapıcı bir kahverengi saçı, zarif gölgelerle vurgulayın.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu renk, serin tonlamalı ve derin ciltler üzerinde iyi çalışır. Bu görünüm düz saçlarda en çok tercih edilenlerden biridir.

İpucu:

Doğal görünüm için süper ince tutamları deneyin.

9) Koyu Kızıl Tonlar

Tatlı erik tonlarıyla çikolatalı kahverenginin rengini geliştirin. Bu nefis renk, süper yansıma parlaklığına sahip zengin tonların en iyi yakalandığı halidir.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu renk serin ve derin cilt renkleri üzerinde en iyi sonucu verir. Bu stil düz saçtan kıvırcık saçlara kadar herhangi bir saç türüne uygundur.

İpucu:

Yüksek ışıltı sağlayacak bir ürünle parlaklık verin.

10) Karamel İncelikler

Koyu, espresso kahverengisi saçlar zengin karamel tonlarıyla güzelce karışır. Bu leziz gölgeler ince ama rafine boyutuyla derin şekilde yerleşir.

Ten Rengi ve Saç Tipi:

Bu renk, düz veya kıvırcık olan herhangi bir saç türüne yapılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Gelecek kadınlardır. Çünkü dişi; tarih boyunca doğuran, bakan, besleyen, onaran, toplayan, iyileştiren, birleştiren, bütünleştirendir. Anne, tanrıça, nine, gelin, teyze, kraliçe, kız evlat. Ayın evreleri gibi tohumdan büyür olgunlaşır ve meyvelerini verir. Kadın barıştır, kadın yuvadır, kadın vatandır. Kadın dünyadır, dünya da kadın. Toprağın, dünyanın enerjisi onda yansır. 
Dün akşam verilen #eleleavonkadınödülleri, üzerine geçen sene Yani 2016 senesinde kazandığım Kadın girişimci ödülünü alırken yaptığım konuşmadan paylaşmak istedim . Her sene olduğu gibi bu senede harika bir törendi, ilham veren, cesaret veren kadınları görmek beni çok motive etti.. Dün gece töreni izlerken tekrar şunu hatırladım.
—————————————————- Kız kardeşlerim, dişil enerjinize sahip çıkın, düşüncenizde, evinizde, okulunuzda, mahallenizde ana gibi birleştiren, yapıştıran, iyileştiren olun. Kız kardeşlerim kadını kadınla, bölmeye çalışanlara, bizi birleştiren şeyin çok daha büyük, çok daha eski, çok daha kutsal ve çok daha kuvvetli olduğunu göstermeye var mısınız? Foto @tworoutes
 • Herkese selam,#apiterazen ile ilgili o kadar çok soru geldi ki sizden, bir canlı yayın yapmaya karar verdim. Bugün saat 19.00’de canlı yayında #ApiteraZen Üzerine sorularınızı cevaplayacağım. Apitera Zen kullanım alanları, bağışıklığı nasıl destekler, aktif içeriğindeki super besinlerin faydaları konuşacağım konular.. Sizi de bekliyorum!! Ne de olsa #bizehergün #ApiteraZen
 • Gününüz aydın olsun, telefonumun içindeki tatlı insanlar! Bugün bir incelik, nezaket, bir iyilik yaparak bir insanı sevindirme günü olsun mu? Bugün şefkate, nezakete, anlayış, empati ve sevgiye 1 dakika ayırmak ister misin? Varlığın bu dünyaya bir mesajsa eğer, bu mesajla ne vermek isterdin? İş arkadaşına gülümsemek, birine yardım etmek, nazik davranmak, güzel bir hanıma kapıyı açmak, birine kocaman sarılmak, ağlayan birine destek vermek, zor durumdaki bir yabancıya yardım etmek, birinin sorununu gidermek. Bana çok iyi geliyor, çünkü hepimiz birbirimizi yukarı çektikçe, yükseleceğiz. Haydi o halde iş başına. Haftan şahane geçsin #whpmystyle Foto @ozlemyldz_ #kalimera 🇬🇷💙
 • Biz 15 Ocakta, bizlerle beraber 8 Hafta boyunca, kendi sınırlarını yıkarak, konfor alanından çıkmayı, kendi karanlıklarını aydınlatarak #yenibirben diyecek kararlılıkta 10 kişiyi seçmek icin başvurularınızı bekliyoruz! İlerlemeni, iyileşmeni, daha iyi olmanı engelleyen “Eski Sen”e veda etmek istersen, sen de #8HaftadaDeğişim ekibine katıl, kendi hayatının kahramanı ol… #YeniBirBen olma yolunda yanında olacak ekibim alanlarının en iyileri; Spor Eğitmenlerimiz Burak Ay @myptcom ve Tuğrul Çağrı Yılmazer @tugrulcagriyilmazer ile sporu, Diyetisyen Serap Akyol @dytserapakyol ile doğru beslenmeyi, İlker Çağlayan @_ilkercaglayan_ ile temiz beslenmenin püf noktalarını, profesyonel yaşam koçu Müge Çevik @mugecevik_ mutluluğu öğrenmeyi, Sporcu mentoru Arzu Alkan @arzualkan_ ile motivasyonu ve asla pes etmemeyi, bendeniz Ayşe Tolga ile de ruh-beden ve zihnin bütünsel yapısını kavramak istiyorsan tam boy fotoğrafın, doğum tarihii, kilonu, boyunu, adresini içeren maili merhaba@aysetolgaiyiyasam.com’a ilet. Video @firatgurgen İletişim ajansı @idecon_idea
 • Herkese şahane bir cumartesi diliyorum.. Bu hafta sonu sinema keyfi yapacaklara bir müjdem var, biliyorsunuz yepyeni #apiterazen filmimiz hem tv’de hem de sinemada yayında! Sinemada filminizi izlerken, arada oynayan Apitera Zen reklam filminden benim yer aldığım karenin fotoğrafını çekin, #BizeHerGün etiketiyle paylaşın, çekilişle ApiteraZen, ApiteraUp ve ApiteraMind kazanma şansı yakalayacak 50 kişiden biri olun. Bence denemeye değer diyorsan, fotonu bekliyoruuumm!!
 • Koskoca bir sene önümüzde, nasıl bir sene olsun istiyorsun? Yeni sene için çözümlemelerim devam ediyor. ♦️YARGILAMA! ♦️ Geçtiğimiz yıllardan buraya tüm insanlık, kalbimize inen darbeler ve omuzlarımıza inen vicdan denen yükü taşıyarak geldik. Bizim gibi olmayanı öteki, düşünmeyeni başka, aynı fikirde olmayanı dışarıda, bizim gibi davranmayanı başkası ilan ettik.Yargıladık, kınadık, eleştirdik, dışladık, ayıpladık, suçladık. Hep başkasına baktık. Diğerine.. ancak biliyor musun, diğer taraf yok, başkası diye bi şey yok. Bölünme ziihninde, egonla beraber bilincinde başlıyor. Ayrı olduğunu unut. Birsin. Her şeyle bir, her şey sensin. Yargıyı kalbinden çıkarmak ve sevgiyi gerçekten hissetmeye ne dersin? Neden mi, çünkü kalbin dünyanın en önemli enerji merkezidir. kızgınlık, öfke, üzüntü enerjisi kalbinde oldukça çevrende başka bir şey görmeyeceksin. Öz yağlar, bazı elementler, kuartz kristalleri gibi yüksek frekansa sahiptir. Gül yağı evrensel titreşimi en yüksek materyallerdendir. Kalbini yumuşatmak istersen, aromaterapiyi kullanabilirsin. Tedavi edici güce sahip, en üst titreşimde olan öz yağ Gül öz yağıdır ve 320 Mhz olarak ölçülmüştür. Saf gül yağını kokla, saf gül suyunu kalbine sevgide kalması için sür, böylece kendine, dünyamıza sevgiyle bakacaksın. Çünkü inan , hepimizin en çok ihtiyacı olan tek şey bu .. 💓Foto @balibey
 • Nedir ApiteraZen? 
Bal, propolis, zencefil, karanfil, tarçın, limon ve karabiberin mükemmel karışımıdır! Soğuk havalardan korunmak için bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerekiyor, ApiteraZen vücut direncinizi artırmanıza destek olur.. Bu yüzden #BizeHerGün #ApiteraZen
 • İşteee, beklediğimiz reklam nihayet yayındaaaa!! @balparmakbal ile işbirliğimizin ikinci döneminde yepyeni #apiterazen Reklamımız!! Soğuk havalar, uykusuzluk, stres ve mevsim değişiklikleri kâbusunuz olmasın! Kış aylarında zinde kalmak için #BizeHerGün ApiteraZen yeter. Ajans @alametifarika11 Yönetmen @serdarerener
 • Yeni yıl çözümlemelerine devam. Bugün;
♦️ERTELEME! ♦️Hayat sana rağmen devam ediyor. Hedeflerini, isteklerini erteleme. Bazen oturduğumuz yerde, hiç bir şey yapmadan hayatlarımızda olumlu şeyler olacağını, istediklerimizin gerçekleşeceğini sanıyoruz. Şu konuda başarılı olana kadar mutlu olamam" gibi şeyler söyleyerek, kendimizi şartlandırıyoruz. Mutlu olmak için sürekli bir sebep, sürekli bir hedef koyuyoruz.. Örneğin; babam iyileşinceye kadar, sevgilimi elde edene kadar ya da şu işe girinceye kadar mutlu olmayacağım gibi . Oysaki gerçek mutluluğu yaşamak için, gerçekten mutlu olmak için tüm bu zorlukların ortasında da geçerli sebeplerimiz, çok pratik yollarımız var. Her sabah sağlıklı kalkabilmek, yediklerimizin tadını alabilmek, sevmek ve sevilmek, sahip olduğumuz parayla satın alınamayan şeyleri hep hatırlamak.. Şükür edebilmek.. Mutlu olmak yakalayacağın, his değildir, bilinçli tercihlerle yaptığın ve sürekli içinde oturduğun bir saraydır. Foto @motherswallow for @tworoutes
 • Değişim bütünsel olmalıdır. Zihni değiştiremeyen, duygusal olarak kendini tanımayan kişi bedenini kalıcı olarak değiştiremez. 
Ben diyorum ki, mesele değil kilo...
Bu yüzden kilo alıp verirsin, bu yüzden spora başlayıp bırakırsın.. Eksik olan bu, işte bu yüzden, iyi yaşam öğrenilir dedim ve #8HaftadaDegisim i 2016 Şubat başında hayata geçirdim. Sayısız danışanımız ruhsal, zihinsel ve bedensel olarak değişim yolunda adım attılar ve başardılar! Kendileri icin ideal görüntülerine kavuştular, iyi hissetmeye başladılar, iyileştiler!! Şimdi sıra bende diyorsan, geri sayım başladı!!! Online olarak dijital platformda Türkiye'nin ilk online bütünsel koçluk programı #8haftadadegisim başta ben olmak üzere, alanlarında uzman olan diyetisyen, beslenme uzmanı, spor hocaları, estetik cerrahlar, dermatologlar, yaşam koçları, sporcu mentörleri, stil danışmanları, kuaför, makyör ve makyözler, zarafet ve beden dili uzmanları, estetisyenler, diş hekimleri, terapistlerden oluşan 8 Haftada Değişim ekibi sizlerle çalışmak ve tanışmak için bekliyorlar. Yapman gereken: boy, kilo, yaş, tam boy fotonu, adres ve kısa bir yaşam tarzı bilgilerinle merhaba@aysetolgaiyiyasam.com yollamak
 • İlerlemeni, iyileşmeni, daha iyi olmanı engelleyen “Eski Sen”e veda et. Sen de #8HaftadaDeğişim ekibine katıl, kendi hayatının kahramanı ol… #YeniBirBen darken yanında olacak Spor Eğitmenlerimiz Burak Ay ve Tuğrul Çağrı Yılmazer ile sporu, Diyetisyen Serap Akyol ile doğru beslenmeyi, İlker Çağlayan ile temiz beslenmenin püf noktalarını, Müge Çevik ile mutluluğu öğrenmeyi, Arzu Alkan ile motivasyonu ve asla per etmemeyi, Ayşe Tolga ile de ruh-beden ve zihnin bütünsel yapısını kavramak istiyorsan tam boy fotoğrafın, doğum tarihii, kilonu, boyunu, adresini içeren maili merhaba@aysetolgaiyiyasam.com’a ilet. @8haftadadegisim
 • Başlıyoruz! @8haftadadegisim 4. Dönem 16 Ocakta baslıyor!! İyi yaşam öğrenilir dedim ve #8HaftadaDegisim i Şubat 2016 hayata geçirdim. #8HaftadaDeğişim 4. döneminde ruhsal- bedensel ve zihinsel olarak değişmesine katkıda olacağımız bu değişime hazır yeni adaylar için sabırsızlanıyoruz. Başvurular için tam boy fotonuzu, doğum tarihinizi, kilonuzu, boyunuzu, ev adresinizi, iletişim bilgilerinizi içeren maili merhaba@aysetolgaiyiyasam.com iletiniz.

Takip Et!