© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

İkizler Burcu Kadınını Benzersiz Yapan 20 Özellik

İkizler Burcu Kadınını Benzersiz Yapan 20 Özellik

Malum, ikizler burcu ayındayız ve uzun boylu, yuvarlak ve yumuşak hatlı vücutları, her daim gülen yüzleriyle ikizler burcu kadınlarının eşsiz özelliklerine değinmekte fayda var. Bir ortamda elleri, kolları, bacakları uzun ve ince, beyaz ya da kumral tenli çok çekici bir kadına gözünüz takıldıysa onun ikizler burcu kadını olduğundan emin olabilirsiniz. En trend, fazlasıyla kaliteli marka kıyafetler, kendinden emin bir duruş, “burnum düşse, eğilim almam” tavrı ikizler kadınını vazgeçilmez yapıyor. Hafif dalgalı saçlarını bütünleyen ela ya da kahverengi gözler, belli belirsiz bir makyaj, ama tam yerinde belirgin bir ruj ikizler burcu kadınının aşık edici klasik özellikleridir. İşte çevrenizde bu özelliklerden birkaçını taşıyan bir kadın varsa, bence hiç kaçırmayın, zira karakteri de en az dış görünüşü kadar cazip ve hayranlık uyandırıcıdır.

 • Her daim enerjiktir!

Bazıları vardır sanki, “yorgun doğmuş” gibi görünür, bir işi kaç saatte ancak yapar. Böyle bir kadın gördüyseniz, onun ikizler olması imkansız. İkizler kadını, sürekli bir yerlere koşturup durur, asla şikayet etmeden kendi alanında olsun olmasın bir şeyler yapmaya çalışır. Tüm gün saatlerce çalışan ikizler burcu kadınını akşam dışarıda eğlenmeye davet etseniz hiç şikayet etmeden hemen giyinir, süslenir gelir.

 • Yorulmak nedir bilmez!

İkizler burcu kadınının keyfi yerindeyse, yorgunluk ondan uzaktır. Şöyle ki, duygusal anlamda onu geren, rahatsız eden bir sorun yoksa ikizler burcu kadını için 10 saat çalışmak sorun olmaz. Her daim aklında yeni planlar, projeler, fikirler vardır ve bunlar için hem zaman hem de enerji bulur. İkizler burcu kadını “yorgunum” diyorsa, aslında sizinle bir şeyler yapmak istemiyor olabilir. Çünkü yorgunluk ona fazla uzak bir kavram.

 • Renkli bir kişiliğe sahiptir!

İkizler burcu kadını hem giyim, kuşam hem de karakter olarak capcanlı ve rengarenktir. İçinin heyecanı, enerjisi, pozitif hali dışına taşmaktadır. İkizler burcu kadınının yanında asla sıkılmazsınız, eğer sıkılıyorsanız, sorunu kendinizde arasanız iyi olur.

 • Olumlu düşünme odaklıdır!

İkizler burcu kadını, kendi dış görünüşüne de, zekasına da çok güvenir ve bu özgüven dolayısıyla da her şeyi başarabileceğine, her şeyin mümkün olduğuna inanır. Her daim pozitif düşünen ikizler burcu kadını, bu olumlu bakış açısının ödülünü de elbette başarılarıyla alır.

 • Pratik zekaya sahiptir!

Hiçbir zaman etrafına buğulu gözlerle bakan, bir yerlere dalmış kara kara düşünen bir ikizler burcu kadını ile karşılaşmazsınız. Çünkü eğer ortada bir sorun varsa, gayet kısa bir yoldan o sorun çözülür. Pek çok kişinin üzerine odaklandığı konularda ikizler burcu kadını pratik zekasını kullanır ve çok da akla gelmeyecek bir çıkış yolu bulur.

 • Çözüm odaklı düşünür!

Oturup dertlenmek ikizler burcu kadını için hiç de uygun değildir. Bir sorun varsa, fazla düşünmeye gerek yoktur, hemen çözülmelidir. İşte bu mantıkla hareket eden ikizler burcu kadını direkt olarak çözüme odaklanır, kısa yoldan sorunları çözer.

 • Mantıklıdır!

İkizler burcu kadınının hem duygusal hem de mantıksal zekası çok güçlüdür. Ancak daha çok mantıklı yönünü kullanmayı tercih eder. Öyle saatlerce boş bir arabesk dünyada dolaşmak yerine ikizler burcu kadını pratik zekasını ve çözüm odaklı düşünce yapısını kullanır, her soruna gayet mantıklı bir çözüm bulur. Varsa bir derdiniz, bence acilen bir ikizler burcu kadınına başvurun, eliniz boş dönmezsiniz.

 • Yeniliklere açıktır!

İkizler burcu kadını kendine has kuralları olan bir kadın olsa da, geleneksel yöntemlere, kurallara takılıp kalmaz. Zira kendisi bir mantıklı düşünme abidesi olduğu için ona mantıklı bir yoldan yaklaşmaya çalışırsanız sonu mutlaka olumlu olacaktır. Çünkü yeni bilgiler edinmek, maceralara atılmak, sürekli gelişmek, değişmek ikizler burcu kadınının klasik özellikleridir.

 • Fazlasıyla sosyaldir!

İkizler burcu kadınları asla yalnız kalmazlar. Her daim çevrelerini saran bir karşı cins ya da hemcinsi vardır. Çünkü neşeli, eğlenceli, mantıklı ve fiziksel olarak da çok çekici olan ikizler burcu kadınları arkadaş çeken mıknatıs yutmuşlardır.

 • Elde edemeyeceği hiçbir şey yoktur!

Başarı azmi, hırs denilince ilk akla gelecek kadınlardan birisi de ikizler burcu kadınlarıdır. Zira ondaki özgüven ve mantık odaklı yaklaşım az bulunur türden. “Neden daha iyisi olmasın” mantığından yola çıkan ikizler burcu kadını, hep daha iyisini, daha fazlasını ister ve o bir şeyi istiyorsa kesinlikle alır. Bu sebeple eğer ikizler burcu kadını olan bir rakibiniz varsa, şimdiden geçmiş olsun demek istiyorum.

 • Kültürel donanım onun işi!

Yeni bir kitap mı çıkmış, bir bilim adamı bir şey mi keşfetmiş ya da mitolojik çağlarda neler olmuş? İşte tüm bu soruların yanıtlarını kültür fışkıran ikizler burcu kadınlarından alınabilir. Zira internette, kitaplarda her ne varsa, o bilgilerin tamamı ikizler burcu kadının zihninin tam içinde ve onları başkasına anlatmak için fırsat kolluyor.

 • Hak edene ilgi gösterir, ilgisize yol verir!

İkizler burcu kadını hem zihinsel üstünlükleri hem de çekici dış görünüşü ile her daim ilgi odağıdır ve ilgi görmeyi de çok sever. Eğer çok değerli olduğunuzu düşünürse, size de ilgi gösterebilir. Ancak benden söylemesi, en küçük bir yanlışta aniden kendinizi kapının önünde bulabilirsiniz.

 • Özgürlüğüne düşkündür!

İkizler burcu kadını çok iyi bir aşıktır, ilgiyi sever. Ancak asla ve asla özgürlüğünün kısıtlanmasına, emir verilmesine, bir şey konusunda ısrar edilmesine tahammül edemez. Zira kendisini için en iyiyi, en doğruyu zaten o biliyordur. Onun özgürlüğünü kısıtlamak kimsenin haddi değildir.

 • Otoriteye boyun eğmez!

Bir ailede, bir arkadaş grubunda ya da bir firmada nerede olursanız olun, geminin kaptanı ikizler burcu kadınıdır. Az önce saydığım gibi özgürlük düşkünü olmasından kaynaklı olarak diktatörlük ikizler kadınına sökmez yani. Otoriter bir yaklaşımla hiçbir şey yapmayacak olan ikizler burcu kadınına mantıklı yaklaşarak her şeyi yaptırmak mümkündür.

 • Tutumludur!

İkizler burcu kadını giyim, kuşama meraklıdır, en kaliteli, en marka kıyafetleri giyer dedik. Ancak buradan her gün alışverişe çıkacağı gibi bir sonuca ulaşılmaz. Kendisi akılcı ve mantıklı düşünme eğiliminde olduğu için her daim bir, hatta birkaç adım sonrasını düşünür ve asla kendisini, çevresindekileri zor durumda bırakacak harcamalarda bulunmaz. İkizler burcu kadınının her daim kendisini güvende hissedeceği bir birikimi vardır.

 • Her şeyin en iyisini kendisi seçer!

İkizler burcu kadını pazara gidip meyvesini, sebzesini nasıl kendi elleriyle seçmeyi tercih ediyorsa, hayatına girecek erkekleri ya da normal arkadaşları da kesinlikle kendisi seçer. Zira ikizler burcu kadını “seçilmez, seçer!”

 • Adalete önem verir!

Mantıklı düşüncenin olduğu yerde kesinlikle adalet de vardır. İşte ikizler burcu kadını da her daim en basit konularda bile adil olmaya, herkese hakkını vermeye özen gösterir.

 • İyilik dağıtmak onun kanında var!

Dedim ya, ikizler burcu kadını çok okur, çok araştırır. İşte bu okuyup, araştırıp öğrendiklerini de mümkünse tüm dünya ile paylaşır. Asla bencillik etmez, sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme, iyi kazanç ya da insanlara faydalı olabilecek her hangi bir şeyi öğrenmişse, mutlaka onu başkalarına da öğretmeye, herkesi bilgilendirmeye çalışır.

 • Aynı anda pek çok alanda başarılı olabilir!

İkizler burcu kadını çok yönlüdür. Aynı anda hem sanatta hem sporda hem de edebiyatta başarılı işler yapabilir. Yani başarılı bir öğretmen olan ikizler burcu kadını, aynı zamanda çok başarılı bir aşçı da olabilir. Yeter ki, istesin!

 • Her konuda kendine has bir tarzı vardır!

İkizler burcu kadını ne giyim tarzı, ne davranışları ne de düşünceleri bakımından hiç kimseye benzemez. İşte bu sebeple bir tane ikizler burcu kadını tanıdıysanız, artık diğerlerini bir bakışta tanıyabilirsiniz. Kendi has konuşması, gülüşü, kıvrak zekası ile ikizler burcu kadınını unutmak ya da fark etmemek ne mümkün!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Gelecek kadınlardır. Çünkü dişi; tarih boyunca doğuran, bakan, besleyen, onaran, toplayan, iyileştiren, birleştiren, bütünleştirendir. Anne, tanrıça, nine, gelin, teyze, kraliçe, kız evlat. Ayın evreleri gibi tohumdan büyür olgunlaşır ve meyvelerini verir. Kadın barıştır, kadın yuvadır, kadın vatandır. Kadın dünyadır, dünya da kadın. Toprağın, dünyanın enerjisi onda yansır. 
Dün akşam verilen #eleleavonkadınödülleri, üzerine geçen sene Yani 2016 senesinde kazandığım Kadın girişimci ödülünü alırken yaptığım konuşmadan paylaşmak istedim . Her sene olduğu gibi bu senede harika bir törendi, ilham veren, cesaret veren kadınları görmek beni çok motive etti.. Dün gece töreni izlerken tekrar şunu hatırladım.
—————————————————- Kız kardeşlerim, dişil enerjinize sahip çıkın, düşüncenizde, evinizde, okulunuzda, mahallenizde ana gibi birleştiren, yapıştıran, iyileştiren olun. Kız kardeşlerim kadını kadınla, bölmeye çalışanlara, bizi birleştiren şeyin çok daha büyük, çok daha eski, çok daha kutsal ve çok daha kuvvetli olduğunu göstermeye var mısınız? Foto @tworoutes
 • Herkese selam,#apiterazen ile ilgili o kadar çok soru geldi ki sizden, bir canlı yayın yapmaya karar verdim. Bugün saat 19.00’de canlı yayında #ApiteraZen Üzerine sorularınızı cevaplayacağım. Apitera Zen kullanım alanları, bağışıklığı nasıl destekler, aktif içeriğindeki super besinlerin faydaları konuşacağım konular.. Sizi de bekliyorum!! Ne de olsa #bizehergün #ApiteraZen
 • Gününüz aydın olsun, telefonumun içindeki tatlı insanlar! Bugün bir incelik, nezaket, bir iyilik yaparak bir insanı sevindirme günü olsun mu? Bugün şefkate, nezakete, anlayış, empati ve sevgiye 1 dakika ayırmak ister misin? Varlığın bu dünyaya bir mesajsa eğer, bu mesajla ne vermek isterdin? İş arkadaşına gülümsemek, birine yardım etmek, nazik davranmak, güzel bir hanıma kapıyı açmak, birine kocaman sarılmak, ağlayan birine destek vermek, zor durumdaki bir yabancıya yardım etmek, birinin sorununu gidermek. Bana çok iyi geliyor, çünkü hepimiz birbirimizi yukarı çektikçe, yükseleceğiz. Haydi o halde iş başına. Haftan şahane geçsin #whpmystyle Foto @ozlemyldz_ #kalimera 🇬🇷💙
 • Biz 15 Ocakta, bizlerle beraber 8 Hafta boyunca, kendi sınırlarını yıkarak, konfor alanından çıkmayı, kendi karanlıklarını aydınlatarak #yenibirben diyecek kararlılıkta 10 kişiyi seçmek icin başvurularınızı bekliyoruz! İlerlemeni, iyileşmeni, daha iyi olmanı engelleyen “Eski Sen”e veda etmek istersen, sen de #8HaftadaDeğişim ekibine katıl, kendi hayatının kahramanı ol… #YeniBirBen olma yolunda yanında olacak ekibim alanlarının en iyileri; Spor Eğitmenlerimiz Burak Ay @myptcom ve Tuğrul Çağrı Yılmazer @tugrulcagriyilmazer ile sporu, Diyetisyen Serap Akyol @dytserapakyol ile doğru beslenmeyi, İlker Çağlayan @_ilkercaglayan_ ile temiz beslenmenin püf noktalarını, profesyonel yaşam koçu Müge Çevik @mugecevik_ mutluluğu öğrenmeyi, Sporcu mentoru Arzu Alkan @arzualkan_ ile motivasyonu ve asla pes etmemeyi, bendeniz Ayşe Tolga ile de ruh-beden ve zihnin bütünsel yapısını kavramak istiyorsan tam boy fotoğrafın, doğum tarihii, kilonu, boyunu, adresini içeren maili merhaba@aysetolgaiyiyasam.com’a ilet. Video @firatgurgen İletişim ajansı @idecon_idea
 • Herkese şahane bir cumartesi diliyorum.. Bu hafta sonu sinema keyfi yapacaklara bir müjdem var, biliyorsunuz yepyeni #apiterazen filmimiz hem tv’de hem de sinemada yayında! Sinemada filminizi izlerken, arada oynayan Apitera Zen reklam filminden benim yer aldığım karenin fotoğrafını çekin, #BizeHerGün etiketiyle paylaşın, çekilişle ApiteraZen, ApiteraUp ve ApiteraMind kazanma şansı yakalayacak 50 kişiden biri olun. Bence denemeye değer diyorsan, fotonu bekliyoruuumm!!
 • Koskoca bir sene önümüzde, nasıl bir sene olsun istiyorsun? Yeni sene için çözümlemelerim devam ediyor. ♦️YARGILAMA! ♦️ Geçtiğimiz yıllardan buraya tüm insanlık, kalbimize inen darbeler ve omuzlarımıza inen vicdan denen yükü taşıyarak geldik. Bizim gibi olmayanı öteki, düşünmeyeni başka, aynı fikirde olmayanı dışarıda, bizim gibi davranmayanı başkası ilan ettik.Yargıladık, kınadık, eleştirdik, dışladık, ayıpladık, suçladık. Hep başkasına baktık. Diğerine.. ancak biliyor musun, diğer taraf yok, başkası diye bi şey yok. Bölünme ziihninde, egonla beraber bilincinde başlıyor. Ayrı olduğunu unut. Birsin. Her şeyle bir, her şey sensin. Yargıyı kalbinden çıkarmak ve sevgiyi gerçekten hissetmeye ne dersin? Neden mi, çünkü kalbin dünyanın en önemli enerji merkezidir. kızgınlık, öfke, üzüntü enerjisi kalbinde oldukça çevrende başka bir şey görmeyeceksin. Öz yağlar, bazı elementler, kuartz kristalleri gibi yüksek frekansa sahiptir. Gül yağı evrensel titreşimi en yüksek materyallerdendir. Kalbini yumuşatmak istersen, aromaterapiyi kullanabilirsin. Tedavi edici güce sahip, en üst titreşimde olan öz yağ Gül öz yağıdır ve 320 Mhz olarak ölçülmüştür. Saf gül yağını kokla, saf gül suyunu kalbine sevgide kalması için sür, böylece kendine, dünyamıza sevgiyle bakacaksın. Çünkü inan , hepimizin en çok ihtiyacı olan tek şey bu .. 💓Foto @balibey
 • Nedir ApiteraZen? 
Bal, propolis, zencefil, karanfil, tarçın, limon ve karabiberin mükemmel karışımıdır! Soğuk havalardan korunmak için bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerekiyor, ApiteraZen vücut direncinizi artırmanıza destek olur.. Bu yüzden #BizeHerGün #ApiteraZen
 • İşteee, beklediğimiz reklam nihayet yayındaaaa!! @balparmakbal ile işbirliğimizin ikinci döneminde yepyeni #apiterazen Reklamımız!! Soğuk havalar, uykusuzluk, stres ve mevsim değişiklikleri kâbusunuz olmasın! Kış aylarında zinde kalmak için #BizeHerGün ApiteraZen yeter. Ajans @alametifarika11 Yönetmen @serdarerener
 • Yeni yıl çözümlemelerine devam. Bugün;
♦️ERTELEME! ♦️Hayat sana rağmen devam ediyor. Hedeflerini, isteklerini erteleme. Bazen oturduğumuz yerde, hiç bir şey yapmadan hayatlarımızda olumlu şeyler olacağını, istediklerimizin gerçekleşeceğini sanıyoruz. Şu konuda başarılı olana kadar mutlu olamam" gibi şeyler söyleyerek, kendimizi şartlandırıyoruz. Mutlu olmak için sürekli bir sebep, sürekli bir hedef koyuyoruz.. Örneğin; babam iyileşinceye kadar, sevgilimi elde edene kadar ya da şu işe girinceye kadar mutlu olmayacağım gibi . Oysaki gerçek mutluluğu yaşamak için, gerçekten mutlu olmak için tüm bu zorlukların ortasında da geçerli sebeplerimiz, çok pratik yollarımız var. Her sabah sağlıklı kalkabilmek, yediklerimizin tadını alabilmek, sevmek ve sevilmek, sahip olduğumuz parayla satın alınamayan şeyleri hep hatırlamak.. Şükür edebilmek.. Mutlu olmak yakalayacağın, his değildir, bilinçli tercihlerle yaptığın ve sürekli içinde oturduğun bir saraydır. Foto @motherswallow for @tworoutes
 • Değişim bütünsel olmalıdır. Zihni değiştiremeyen, duygusal olarak kendini tanımayan kişi bedenini kalıcı olarak değiştiremez. 
Ben diyorum ki, mesele değil kilo...
Bu yüzden kilo alıp verirsin, bu yüzden spora başlayıp bırakırsın.. Eksik olan bu, işte bu yüzden, iyi yaşam öğrenilir dedim ve #8HaftadaDegisim i 2016 Şubat başında hayata geçirdim. Sayısız danışanımız ruhsal, zihinsel ve bedensel olarak değişim yolunda adım attılar ve başardılar! Kendileri icin ideal görüntülerine kavuştular, iyi hissetmeye başladılar, iyileştiler!! Şimdi sıra bende diyorsan, geri sayım başladı!!! Online olarak dijital platformda Türkiye'nin ilk online bütünsel koçluk programı #8haftadadegisim başta ben olmak üzere, alanlarında uzman olan diyetisyen, beslenme uzmanı, spor hocaları, estetik cerrahlar, dermatologlar, yaşam koçları, sporcu mentörleri, stil danışmanları, kuaför, makyör ve makyözler, zarafet ve beden dili uzmanları, estetisyenler, diş hekimleri, terapistlerden oluşan 8 Haftada Değişim ekibi sizlerle çalışmak ve tanışmak için bekliyorlar. Yapman gereken: boy, kilo, yaş, tam boy fotonu, adres ve kısa bir yaşam tarzı bilgilerinle merhaba@aysetolgaiyiyasam.com yollamak
 • İlerlemeni, iyileşmeni, daha iyi olmanı engelleyen “Eski Sen”e veda et. Sen de #8HaftadaDeğişim ekibine katıl, kendi hayatının kahramanı ol… #YeniBirBen darken yanında olacak Spor Eğitmenlerimiz Burak Ay ve Tuğrul Çağrı Yılmazer ile sporu, Diyetisyen Serap Akyol ile doğru beslenmeyi, İlker Çağlayan ile temiz beslenmenin püf noktalarını, Müge Çevik ile mutluluğu öğrenmeyi, Arzu Alkan ile motivasyonu ve asla per etmemeyi, Ayşe Tolga ile de ruh-beden ve zihnin bütünsel yapısını kavramak istiyorsan tam boy fotoğrafın, doğum tarihii, kilonu, boyunu, adresini içeren maili merhaba@aysetolgaiyiyasam.com’a ilet. @8haftadadegisim
 • Başlıyoruz! @8haftadadegisim 4. Dönem 16 Ocakta baslıyor!! İyi yaşam öğrenilir dedim ve #8HaftadaDegisim i Şubat 2016 hayata geçirdim. #8HaftadaDeğişim 4. döneminde ruhsal- bedensel ve zihinsel olarak değişmesine katkıda olacağımız bu değişime hazır yeni adaylar için sabırsızlanıyoruz. Başvurular için tam boy fotonuzu, doğum tarihinizi, kilonuzu, boyunuzu, ev adresinizi, iletişim bilgilerinizi içeren maili merhaba@aysetolgaiyiyasam.com iletiniz.

Takip Et!