© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Kova burcu dolunayında ay tutulması da var: Peki ne anlama geliyor?

Kova Burcunda gerçekleşecek tek dolunay 7 Ağustos 2017 Pazartesi yani bu akşam, saat 21:12 de gerçekleşecek. Aynı zamanda bu bir Ay tutulması da olacak. Gökyüzünde hem zorlayıcı bir enerji var, aynı zamanda değişime açık ve enerjiyi harekete dönüştürmek için bir fırsat da taşıyor.

Kova dolunayında oyunu değiştiren, kısmi ay tutulmasıdır ve bazı yerli Amerikan kabileleri tarafından “Tam Mersin Balığı Ayı” olarak bilinir, çünkü bu zamanlarda bu balıkları büyük göllerde avlamak oldukça kolaylaşır. Perseid meteor yağmuru da, 12 Ağustos’ta doruğa ulaşan bir görünümle bu ay döneminde rahatlıkla görülecek.

Kova burcunda ay tutulması, 21 Ağustos tarihinde Aslan burcunun yeni aydaki toplam güneş tutulması ile sonuçlanacak. Kova burcu, Ağustos ayında oldukça önemli bir gösteri yapıyor. Astrolojik olarak konuşursak, her ikisinin de etkisini çok fazla hissedeceğiz.

Yüksek düşüncede yer alan Kova burcu işbirliğinin, grupların ve insani yardım çabalarının işaretidir. Her şey daha yüksek bir neden ve inançlar için savaşmak üzere yaratıcı dürtü ile birleştirmekle ilgilidir. Bu işaret evrensel sevgiyle ilgili yoğun durumlardan daha fazladır. Kova burcunun temsilcisi Su Taşıyıcı, çok fazla tutku ve duygu sıcaklığında gerginlik yaşayabilir. Bu durum bile en iyi güler yüzlü, keyifli enerji olmasına engel değildir. Platonik, eğlenceli ama kesinlikle romantik DEĞİL. Kova dayanılmaz derecede eğlenceli, sevimli ve özgür bir burç olarak herkes tarafından paylaşılmak için iyi bir zaman kolluyor.

Kozmik karışımdaki Kova enerjisi ile bu yıldız haritası, ideal geleceğimizi görselleştirmemize ve daha sonra büyük resmi hayata geçirmemize yardımcı olabilecek insanlarla bağlantıya geçmemize yardımcı olur.

Şüpheniz olduğunda alışılmadık bir yön seçin! Kova, ekip çalışması ve teknolojiyi yöneten işarettir. Bu haftaki kutlamaları grup galibiyetleri ya da çevremizi bulmak için derin bir arzunuz olacak. Projektörlerinizi açın: Bu ruhlar önümüzdeki iki hafta içinde açığa çıkabilir.

Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek mi istiyorsun? Kova burcu bize insancıl şekilde yönlendirir ve çok ilginç yönleri ile herşeyi yerli yerine oturtacak güce sahiptir.

1. Garip yönlernizi kucaklayın.

Belki de uzaylıların yeryüzünde aramızda yaşadığına inanıyorsunuz. Tatlınıza acı sos koymayı denemek istiyorsunuz. Her ne gariplik hissediyor ve düşünüyorsanız. Bakın Kova burcu zamanı sizin içsel dünyanızda gizli kalmak için mücadele verdiklerinizi açığa çıkarmak için enerji sağlar. Gizlemeyin, yaşayın der. Hatta yaşayın ve yaşatın!

2. İlerlemek için bazen geri adım atmanın gerekli olduğunu bilmelisiniz.

İleri derecede rasyonel Kova, duygusal nesnelliğin de ustasıdır. Kova dolunayı Budist olmayan birlik ilkesini uygulamak için mükemmel bir gün. Evet, varlığınızın her ilmeği ile bir şeyler isteyebilirsiniz. Ancak eğer bunlar olmazsa, yine de iyi durumda olacaksınız. Hayat devam edecek ve yeni kapılar açılacak. Belki geri adım atarak farklı bir rotaya dönmeniz gerekecek. Bu dönemin ay ışığı sizin bu korkuyu bırakmanıza yardımcı olur. Bırakın, Kova dolunayları sorunlarınıza daha iyi bir uzun vadeli çözüm getirir.

3. Bir ütopik dünyayı hayal edin … ve bunu tezahür edin!

İnançlarınız o denli çarpıcı ve duygusundan arındırılmış olmasa da, mükemmel dünyayı nasıl yaratacağınızı düşünün. Neye benzediğini ve günlük yaşamınıza sağlıklı bir izdüşümünü nasıl gerçekleştirebilirsiniz? İnsanlar para alışverişinde bulunmadan yeteneklerini, mallarını ve hizmetlerini paylaşabilir mi bu yeni dünyada? Farklı yardımsever ilkler yapılabilir mi? Aklınıza gelenleri saklamayın ve tutulabilir hale getirmek üzere odaklanın. Buradan gelen yenilenme ve arınma enerjisi sizi hayatın ortasında bomba gibi bırakacak. Denemelisiniz!

4. Kendi olimpiyat meşalenize dayanın.

Kova, Zodyak’ın takım oyuncusudur ve size ait olduğunuz çevrenin gururunu görmeye teşvik eder. İçeri girdiğiniz her etkinlikte sorumluluk alın, savaşın. Seyirci kalmayın! Altın madalya sadece bedenlerini hareket ettiren kişilere gelir! Kova, kinetik enerji ile ilgilidir ve bu dolunay, harekete katılmak için mükemmel bir zamandır. Önümüzdeki iki hafta, buna motive olun.

5. Bir atölye düzenleyin.

İdealistik, entelektüel Kova, en yeni fikirlere can verir. Kova dolunayı bir atölye veya çalışma için mükemmel bir alan yaratır. Herkes katkıda bulunursa, grup merkezli Kova partileri daha da verimli olur. Bildiğiniz bir alanda toplantılar düzenleyin fikir alışverişi ile enerji yaratın.

6. Yayılın.

Kova teknolojiyi kullanır, bu nedenle bir mesajı sosyal medya ve dijital platformlar aracılığıyla yaymak için dolunay zamanında dolaşın. İş yükseltmeye hazır mısınız? Kova dolunayı teknik bilginizi geliştirmenizi ister. Bu dolunay, çevrimiçi bir pazarlama, crowdfunding veya sosyal ağ kampanyası başlatmak için de harika bir zamandır.

7. Kendinize bir alan açın.

Derin oksijen teneffüsünden daha iyi odaklanma yoktur. Kova hava işaretidir, bu yüzden derin nefes alın! Kova dolunayında nefese aynı dikkati vermeye ne dersiniz? Hava temizleyici, deiyonizer veya nem alma cihazını takın. Kokulu ve rahatlatıcı bir rahatlama için uçucu yağlı bir yağ ekleyin. Greyfurt, limon, mandalina ve diğer turunçgil yağları canlandırıyor ve enerji veriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Günaydın💛 Sağlıklı büyümelerini istediğimiz güzel meleklerimiz için anneler olarak yapacağımız en önemli şey doğru, gerçek temiz gıdayla, iyi beslenmelerini sağlamak. Bana okul çağındaki çocuklarımıza yemesi ve tadı zevkli sağlıklı neler yapabiliriz Ayşe diye soranlarınız için harika önerilerim #aysetolgaiyiyasam com'da www.aysetolgaiyiyasam.com/cocuklarinizin-severek-yiyecegi-6-saglikli-onerisi
 • Ağustos ayı, gökyüzü çok hareketli.. retrolar , tutulmalar. Yani konuşacak çok konu var. Astrolog Anıl Can @anilcanofficial İle bugün aslan burcundaki Güneş tutulmasının etkileri #youtube kanalımda. Video linki profilimde https://youtu.be/vzUxUkgdU8k
 • Cem!! Cem, güzel kalpli, yetenekli, Çalışkan, adam gibi adam arkadasım. Haberin geldi, bu dünyadan gitmişsin, Cem ah Cem, ne diyeyim! Elbet tecelli Allahtan mekanın cennet olsun arkadasım seni çok özleyeceğim be😥 #cemlokmanhekim
 • Güneş, Ay ve Gerçek, asla gizlenemeyecek üç şey. #kendinibil #knowthyself #nosceteipsum
 • Canlar, bir pazarı boş geçirmeyelim dedim size şahane bir hediye getirdim ! @atasunoptik'i takip ederek #busesebakarlar ve #AtasunOptik hashtag’i ile Atasun Optik’in Bakarlar şarkısını söylediğiniz videoyu paylaşın, Atasun Optik’ten 250 TL değerinde hediye kartı ile hayatınıza renk katma şansını yakalayın!
 • Günaydın, şahane pazarlar dilerim 💜☀️
 • Dostluğa, en saf neşeye, muhabbete. #4everyoung bro @ersankasikara 👫🙏🏻💜✨
 • Bir #tbt bu fotoğrafı #barselona çekmiştik.. Sagra da Familia'nın huzurlu bahçesinde, güvercinlerin, köpeklerin, yaşlı çiftler ve bebeklerin arasında mutluluk ve neşeyle oturmuş, derin bir şükran hissetmiştim. Şimdi bu şehirde de Korku, çok büyük acı, derin bir keder, büyük bir sessizlik var! Sebebi ne olursa olsun, sesini duyurmak için terörün her türlüsünü lanetliyorum. Terörden hayatlarını kaybeden başta güzel ülkemin güzel insanları, şehitlerimiz, tüm dünyadan güzel insanların ruhu şad olsun, mekanları cennet olsun!
 • En iyi gününde, en kötü gününde, sırtını yaslarsın.. dile kolay #32sene çocukluk arkadasım, en değerlim Şebom. Ben seni nasıl anlatayım ne diyeyim.. Çıkarsız, şartsız, en saf dostum iyi ki doğdun, Allahım sana sevdiklerinle neşe, sevgi, bolluk, sıhhat dolu nice seneleri beraber kutlamayı nasip etsin.. iyi ki varsın, seni çok ama çok seviyorum @sebnemek 💜🖤
 • Hey zaman!! Bana hem çok yakın hem uzaksın. #tbt bakar mısınız? Daha yaşını bile doldurmamış, güzel kuzum. Nasıl da şaşırıyor, canı yanınca. Hayatı da böyle öğrenmiyor muyuz? Çarpa, kıra, döke, döküle. Öğreniyor ve güçleniyoruz elbet ama sertleşmeden olsa ne güzel. Büyüyen tüm meleklerimiz kalpleri hem iyiyi gören, hep naif, hep yumuşacık kalsın. 💜🦄🌟
 • Bir #tbt Çocuklarımızı beslemek, erkeğimize çekici görünmek.. Biz hepsiyiz. Biz kadınız, kıvrımlarımızla güzeliz..Ancak medya v baska kaynaklardan kazınan kodlar ile kadın beğenilme ihtiyaçlarını şekillendiriyor. Halbuki, özgünlüğümüzü takdir etmeliyiz. Podyumda yürüyen sopa kızlardan olamayız. Bizim kalçamız var, göğüslerimiz var. Büyük ya da küçük bu önemli değil. Büyük olsa, küçük ister. Küçük olsa, büyük. Tabi ki yanlış anlaşılmasın cinsel obje olmaktan sıyrılıp kadın olmayı hissetmek, kendini her şeyinle sevmekten bahsediylrum. Var olanı sevip, kendimizi takdir ettiğimizde hemcinslerimizle eğer var ise rekabet kalmayacak. Kendinden emin olan, kendini beğenen her birey başarılı, güzel ve akıllı insanların çevresinde olmasını ister. Öğrendiğim şeylerden biri de bu. Güzel başarılı kadınlar beni motive ediyor.“Kızlar rekabet eder, kadınlar destekler. " Siz hangisisiniz?” Kendinizi çok sevin, kendinizi çok sevmekten asla vazgeçmeyin. Çünkü her şeyinizle muhteşemsiniz. #tbt Foto @formsantedergisi #iyiliksende
 • Takdir ediIiyorsan değiI, takIit ediIiyorsan başarmışsın demektir. 🦄💜 #iyiliksende Foto @sinemguvenofficial

Takip Et!