© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Kova burcu dolunayında ay tutulması da var: Peki ne anlama geliyor?

Kova Burcunda gerçekleşecek tek dolunay 7 Ağustos 2017 Pazartesi yani bu akşam, saat 21:12 de gerçekleşecek. Aynı zamanda bu bir Ay tutulması da olacak. Gökyüzünde hem zorlayıcı bir enerji var, aynı zamanda değişime açık ve enerjiyi harekete dönüştürmek için bir fırsat da taşıyor.

Kova dolunayında oyunu değiştiren, kısmi ay tutulmasıdır ve bazı yerli Amerikan kabileleri tarafından “Tam Mersin Balığı Ayı” olarak bilinir, çünkü bu zamanlarda bu balıkları büyük göllerde avlamak oldukça kolaylaşır. Perseid meteor yağmuru da, 12 Ağustos’ta doruğa ulaşan bir görünümle bu ay döneminde rahatlıkla görülecek.

Kova burcunda ay tutulması, 21 Ağustos tarihinde Aslan burcunun yeni aydaki toplam güneş tutulması ile sonuçlanacak. Kova burcu, Ağustos ayında oldukça önemli bir gösteri yapıyor. Astrolojik olarak konuşursak, her ikisinin de etkisini çok fazla hissedeceğiz.

Yüksek düşüncede yer alan Kova burcu işbirliğinin, grupların ve insani yardım çabalarının işaretidir. Her şey daha yüksek bir neden ve inançlar için savaşmak üzere yaratıcı dürtü ile birleştirmekle ilgilidir. Bu işaret evrensel sevgiyle ilgili yoğun durumlardan daha fazladır. Kova burcunun temsilcisi Su Taşıyıcı, çok fazla tutku ve duygu sıcaklığında gerginlik yaşayabilir. Bu durum bile en iyi güler yüzlü, keyifli enerji olmasına engel değildir. Platonik, eğlenceli ama kesinlikle romantik DEĞİL. Kova dayanılmaz derecede eğlenceli, sevimli ve özgür bir burç olarak herkes tarafından paylaşılmak için iyi bir zaman kolluyor.

Kozmik karışımdaki Kova enerjisi ile bu yıldız haritası, ideal geleceğimizi görselleştirmemize ve daha sonra büyük resmi hayata geçirmemize yardımcı olabilecek insanlarla bağlantıya geçmemize yardımcı olur.

Şüpheniz olduğunda alışılmadık bir yön seçin! Kova, ekip çalışması ve teknolojiyi yöneten işarettir. Bu haftaki kutlamaları grup galibiyetleri ya da çevremizi bulmak için derin bir arzunuz olacak. Projektörlerinizi açın: Bu ruhlar önümüzdeki iki hafta içinde açığa çıkabilir.

Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek mi istiyorsun? Kova burcu bize insancıl şekilde yönlendirir ve çok ilginç yönleri ile herşeyi yerli yerine oturtacak güce sahiptir.

1. Garip yönlernizi kucaklayın.

Belki de uzaylıların yeryüzünde aramızda yaşadığına inanıyorsunuz. Tatlınıza acı sos koymayı denemek istiyorsunuz. Her ne gariplik hissediyor ve düşünüyorsanız. Bakın Kova burcu zamanı sizin içsel dünyanızda gizli kalmak için mücadele verdiklerinizi açığa çıkarmak için enerji sağlar. Gizlemeyin, yaşayın der. Hatta yaşayın ve yaşatın!

2. İlerlemek için bazen geri adım atmanın gerekli olduğunu bilmelisiniz.

İleri derecede rasyonel Kova, duygusal nesnelliğin de ustasıdır. Kova dolunayı Budist olmayan birlik ilkesini uygulamak için mükemmel bir gün. Evet, varlığınızın her ilmeği ile bir şeyler isteyebilirsiniz. Ancak eğer bunlar olmazsa, yine de iyi durumda olacaksınız. Hayat devam edecek ve yeni kapılar açılacak. Belki geri adım atarak farklı bir rotaya dönmeniz gerekecek. Bu dönemin ay ışığı sizin bu korkuyu bırakmanıza yardımcı olur. Bırakın, Kova dolunayları sorunlarınıza daha iyi bir uzun vadeli çözüm getirir.

3. Bir ütopik dünyayı hayal edin … ve bunu tezahür edin!

İnançlarınız o denli çarpıcı ve duygusundan arındırılmış olmasa da, mükemmel dünyayı nasıl yaratacağınızı düşünün. Neye benzediğini ve günlük yaşamınıza sağlıklı bir izdüşümünü nasıl gerçekleştirebilirsiniz? İnsanlar para alışverişinde bulunmadan yeteneklerini, mallarını ve hizmetlerini paylaşabilir mi bu yeni dünyada? Farklı yardımsever ilkler yapılabilir mi? Aklınıza gelenleri saklamayın ve tutulabilir hale getirmek üzere odaklanın. Buradan gelen yenilenme ve arınma enerjisi sizi hayatın ortasında bomba gibi bırakacak. Denemelisiniz!

4. Kendi olimpiyat meşalenize dayanın.

Kova, Zodyak’ın takım oyuncusudur ve size ait olduğunuz çevrenin gururunu görmeye teşvik eder. İçeri girdiğiniz her etkinlikte sorumluluk alın, savaşın. Seyirci kalmayın! Altın madalya sadece bedenlerini hareket ettiren kişilere gelir! Kova, kinetik enerji ile ilgilidir ve bu dolunay, harekete katılmak için mükemmel bir zamandır. Önümüzdeki iki hafta, buna motive olun.

5. Bir atölye düzenleyin.

İdealistik, entelektüel Kova, en yeni fikirlere can verir. Kova dolunayı bir atölye veya çalışma için mükemmel bir alan yaratır. Herkes katkıda bulunursa, grup merkezli Kova partileri daha da verimli olur. Bildiğiniz bir alanda toplantılar düzenleyin fikir alışverişi ile enerji yaratın.

6. Yayılın.

Kova teknolojiyi kullanır, bu nedenle bir mesajı sosyal medya ve dijital platformlar aracılığıyla yaymak için dolunay zamanında dolaşın. İş yükseltmeye hazır mısınız? Kova dolunayı teknik bilginizi geliştirmenizi ister. Bu dolunay, çevrimiçi bir pazarlama, crowdfunding veya sosyal ağ kampanyası başlatmak için de harika bir zamandır.

7. Kendinize bir alan açın.

Derin oksijen teneffüsünden daha iyi odaklanma yoktur. Kova hava işaretidir, bu yüzden derin nefes alın! Kova dolunayında nefese aynı dikkati vermeye ne dersiniz? Hava temizleyici, deiyonizer veya nem alma cihazını takın. Kokulu ve rahatlatıcı bir rahatlama için uçucu yağlı bir yağ ekleyin. Greyfurt, limon, mandalina ve diğer turunçgil yağları canlandırıyor ve enerji veriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • 21 Ekim Cumartesi günü saat 13:30’da Caddebostan sahilindeyiz, LCWaikiki #SporlaKalTürkiye etkinliğine hepinizi bekliyorum. @myptofficial Burak Ay hocamızla spor yapacak, iyi yaşam tüyolarımı paylaşacağım.. Haydi, gelin hep birlikte spor yapalım, günün ritmini artıralım.
@lcwaikiki #lcwaikiki #LCWSports #LCWSporlaKal
 • Günaydıııınnn!! Harika bir video! Paylaşmak istedim. Kendi sanatını halkı yükseltmek için, iyileştirmek için kullanan sanatçıya selam olsun. Kızlar güçlü, akıllı, hızlı, becerikli, çalışkan, narin, güzel ve başarılıdır. Bakın @beyonce kraliçem, dünyadaki tüm kız çocuklarına eğitim, daha iyi hayat şartları sağlamak için global bir farkındalık projesi başlattı! Kız çocuklarına uygulanan şiddeti, ayrımcılığı, cinsel obje olarak kullanılmalarına karşı çıkan bu kampanyada diyor ki: Tüm dünyadan kızlarımızı hayallerini gerçekleştirebilmeleri için destekleyelim. Bağışlarınız için www.globalgoals.org/dayofthegirl
 • Yetenekli ve centilmen arkadasım @memetozer1907 in, @memetozerilemutfakta programına konuğum. Saat 13.15 te #foxtv de, biribirinden lezzetli yemekleri yaparken neler konuşuyoruz neler. Bekleriz #memetözerilemutfakta
 • Bugün #dünyagıdagünü. 
Dünyada 2,1 milyar insan açlık ve yoksulluk sınırının altında yaşıyor. Buna rağmen üretilen gıdanın üçte biri sofralara bile gelmeden çöpe gidiyor. Gıda nimettir dostlar. Tüketebileceğimizden fazlasını almadan, saklama koşullarına uygun saklamalı . Çocuklarımıza gıdanın değerini öğretmeli.
 • @shabalifeclub spora gönül vermiş iki kadın girişimcinin Acıbademdeki spor ve iyi yaşam Merkezi, ben de artık burdayım.. Sağlıklı ve iyi yaşam atölye çalışmalarım için @shabalifeclub hesabını takipte kalın! Saat 15.15’ ten itibaren iyi yaşam sohbetiyle canlı yayındayım, beklerim! Sevgili Hidayet- Banu Türkoğlu çiftinin arasında ilk kez kısa boylu kaldım🙏🏻💚
 • Harika bir etkinliktiii!! #SporlaKalTürkiye dedik, gelenlerle Bebek parkını salladık, @lcwaikiki ile spor keyfini ben ve @myptofficial ile beraber çıkarmak isteyen herkesi 21 Ekim Cumartesi Caddebostan sahile bekliyorum!
 • Enerjiyi Yerinde Yaşa! 🍃 @egeperla #egeperla #enerjiyiyerindeyaşa #isgyo
 • Yarın benimle ve spor hocam Burak Ay ile @myptofficial beraber @lcwaikiki Sports’la #SporlaKalTürkiye etkinliğinde buluşalım mı? 14 Ekim Cumartesi günü saat: 13:30’dan itibaren Bebek parkında #lcwakiki etkinlik alanına bekliyorum. Haydi, gelin hep birlikte spor yapalım, günün ritmini artıralım @lcwaikiki #lcwaikiki #LCWSports #LCWSporlaKal
 • ✅Şans eseri değil, seçimlerimle yaşamayı; ✅Bahaneler bulmayı değil, değişimler yapmayı; ✅Manipulasyonu değil, motivasyonu; ✅Kullanılmayı ya da kullanmayı değil, faydalı olmayı; ✅Kendime acımayı değil, özgüvenli olmayı; ✅Başkalarının tavsiyelerini değil, kendi iç sesimi dinlemeyi S E Ç İ Y O R U M
____________________________________
Ben sende bu potansiyeli görüyorum Ve biliyorum yapabilirsin. Haydi, şikayeti tembelliği reaktif davranmayı bırak. Dünyada görmek istediğin değişim, sen ol! 🤘🏻 #8haftadadegisim
 • Bu sabah böyle, değerlerini hatırla. Eğer ailen, yaşadığın toplum sana bu değerleri kazandıracak potansiyelde değilse bile, gözünü- kulağını- kalbini- aklını açık tut. Değerlerini belirle ki, insan olma yolunda şaşmayasın. Pusulan sanat ve bilim olsun.. İyi sanata ver kendini, edebiyatı- iyi müziği dinle sindir.. Barış Manço dinle mesela, Anadolu'nun tüm felsefi, ruhani sistemlerini harmanlar #barışmanço kuşağının tüm diğer sanatçıları gibi.. Bektaşiliği, Sufiliği sindirir, sanatına yansıtır. Çünkü müzik, plastik sanatlar, sahne sanatları, performans sanatları halkı yüksek duyguları deneyimletmek, öğretmek, göstermek için vardır, sanat iyileştiricidir çünkü, düşündürücüdür ve yükseltir sizi. Sana bu ülkenin kurucusu " Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir " demişken sakın ondan kopma #atatürk
 • 11 Ekim #DünyaKızÇocuklarıGünü, bir gün önceden koymuşum.. Hayal gücü ve yaratıcılığı elinden alınmamış özgüveni, öz değer duygusu yüksek evlatlar yetiştirmek aileleri olarak görevimiz olsun. Kızlar her işi #kızgibi Harika yapar, öyle bir annenin kızıyım, öyle bir kız çoçuğunun annesiyim.. #DünyaKızÇocuklarıGünü kutlu olsun..
 • #şizandra Bu bitkinin ismini bir yere kaydedin çünkü önümüzdeki dönemlerde daha fazla duyacaksınız! #şizandra Kuzeydoğu Çin’e özel bir sarmaşık bitkisi ve Rusya’nın bazı bölgelerinde de bulunuyor. Herkesin orman meyveleri ve üzümler tükettiği şu zamanda Şizandra blendera atılacak bir başka meyve gibi görünse de, aslında geleneksel Çin tıbbının zencefilden sonra göz bebeklerinden biri. Bu arada yorum kısımlarında gilanboru/ gelenoglu/ vb halk dilindeki isim karmaşası yaşanan Latince ismi Ribes rubrum olan Frenk üzümü İle karıştırılmış, sevgili takipçim fotosundan benzermiş olabilirsiniz ancak bu ürün Türkiye'de yetişmez, sadece Çin'de yetişir. Bu örnek yine sizlere neden uzmanı değilseniz doğadaki her şeyi bilmeden kullanmamanız gerektiğini gösterir. Schizandra sinensis, yüksek ağaçlarda yetişen çalımsı bir görünüştedir. Yemiş olarak yenmeyecek kadar zor bir tadı vardır. Çin tıbbında şifa verici karışımlarda kullanılır. Cilt yatıştırıcı, bağışıklık güçlendirici, enerji vericidir. #şizandra nedir merak ediyorsanız aysetolgaiyiyasam.com bekleniyorsunuz. Yazı linki profilimde

Takip Et!