© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Yatak odası dışında seks yapabileceğiniz yerler

Yatak odası dışında seks yapabileceğiniz yerler

Kokulu mumlar yakabilir, yatağa saten çarşaflar geçirebilir, büyüklü küçüklü her boydaki yastıklara yatırım yapabilir ve ruh halinize göre çalma listesini lüks hoparlörlerinizden dinleyebilirsiniz. Aslında en duygusal yatak odası bile sizin ve eşinizin sürekli seks yaptığı ana mekan orasıysa sıkıcı gelmeye başlayacaktır.

Çözüm yatak odasından çıkmak olabilir mi? Elbette, yatak odasından çıkın ve evinizin geri kalanında farklı odalarda veya dışarda her yerde heyecanı ve yenilik yaratmayı düşünün. Yeni bir yer, bir çiftin daha yaramaz olmasını, belki de her zaman keşfedilemeyen bazı arzulara dokunmalarını ve birbirlerinin durumunun ne olduğuyla ilgili bir konuşma başlatmalarını teşvik edebilir.

Yazımızda seks terapistleri, yatak odası dışında seks yapmak için farklı farklı 7 yer paylaşıyor ve bu yerlerin neden bu kadar seks açısından değerli olduğunu ve her birinde denemek için belirli seks pozisyonlarını açıklıyor olacak. Bir daha asla mutfak tezgahına ya da çamaşır makinesine aynı şekilde bakamayacaksınız.

Mutfak!

Masa ve tezgah, farklı açılar ve pozisyonları test edebileceğiniz, değişen yükseklikte destekleyici yüzeyler sunar. Mutfak da evin en sıcak noktasıdır, bu yüzden elbiselerinizi orada çıkarmak isteyeceksiniz. Ve buzdolabından, çırpılmış krema ve çikolata gibi ön sevişme için eğlenceli şeyler alabilirsiniz.
Tezgahın üzerine çıkın ve partnerinizi kendinize doğru çekin. Bacaklarınızı ona dolayın. Ayrıca partneriniz ayakta durduğu ve ittiği gibi içeri girebilir. Mutfak tezgahında kalça pelvisi yükseldiğinden, bu, g noktasının uyarılması ve derin penetrasyon için mükemmel bir yerdir.

Kanepe!

Çoğu kanepe iki kişinin yatması ve vahşi pozisyonlar alması için çok dar. Bu darlık, eşinizle takılmak, çok çeşitli vücut temasıyla misyoner pozisyonunda ya da arkadan süper yakın seks keyfini çıkarmak için harika bir yer olmasını sağlıyor. Kanepede otururken seks yapmak için de ideal bir yer. Partneriniz yayılmış otururken onun üzerine çıkabilir ve seksi başlatabilirsiniz. Ayrıca oral seks için de uygun olabilir.

Dolap!

Dolaplar genellikle sınırlı bir alana sahiptir, bu nedenle çiftleri daha yaratıcı şeyler yapmaya özendirir. Ayrıca kemer ve kravat gibi gözleri veya elleri bağlamak için kullanılabilecek çok sayıda eşya da var. Işıkları kapatmak da çiftlerin görememesine neden olarak birbirlerini hissetmek zorunda kaldıkları için tamamen duyusal bir deneyim kazanmalarına izin verir.
Dolabınızın boyutuna bağlı olarak, ayakta durabilir veya duvara yaslanabilirsiniz. Ancak eğer dolabın içine uzanabiliyorsanız ya da yukarıya tutunabiliyorsanız, eşiniz otururken askıdan tutup üstüne çıkabilirsiniz, dolabın içine eğilerek eşinizin arkaya geçmesine imkan yaratabilirsiniz. Bu pozisyonlar pelvisin eğik olmasını sağlar ve klitoral uyarılma ve orgazm için şaşırtıcı sonuçlar yaratır.

Duş!

Yükselen buhar neredeyse vücudunuzu maskeleyebileceği için gizem yaratır. Bu arada, cildinizden aşağı akan sıcak su damlaları duyumlarınızı yoğunlaştırır ve klitorisinize yakın tutulan esnek bir duş başlığı orgazm tetikleyicisi olabilir. Çoğu insan duşta seksi son derece erotik buluyor. Kirliyken iki kişi de temiz oluyor ve birlikte temizlenme duygusu çiftlerin hoşuna gidiyor. Sıcak su, kabarcıklar ve birbirinizi köpürtmek çok şehvetli bir zaman kazandırıyor. Yalnız küvet kaygan olduğundan dikkatli olun.
Sadece suda seks yapmanın doğal yağlamanın bir bölümünü akıtabildiğini unutmayın; bu nedenle, eczanelerden bir kayganlaştırıcı almayı düşünebilirsiniz.

Araba!

Retro bir fikir gibi görünebilir, ama biraz laf dinleyin. Ayarlanabilir koltuklar kucakta öpüşme ve ön sevişme için mükemmeldir. Müziği açabilir ve kimseyi rahatsız etmezsiniz. Artı, park edilmiş bir arabada fazla yer yoktur, bu nedenle arabada seks yapmak için birbirinizi cesaretlendirmeniz de gerekiyor. Koltuğu yatırabilir ve partnerinizin kucağına oturabilirsiniz. Ya da arka koltuğa geçebilir ve onu üstünüze çekebilirsiniz. Ayrıca oral seks yapmak belki de daha cazip olabilir. Kendinizi genç hissedecek ve kanınızda erotizm aktığını göreceksiniz. Böyle bir yerde seks yapmak arzuyla dolmanızı sağlayabilir. Bir garaja park edilen arabadaki seks, içinizdeki maceraperesti kışkırtabilir ancak kafanızı çarpmamaya veya belinizi incitmemeye dikkat edin.

Hol!

Garip bir fikir gibi gelebilir ancak hem evinizin içinde hem de dışındaymış gibi hissetmenizi sağlayabilir. Partneriniz kapıdan içeri girer girmez, seks yapmak onun da hoşuna gidecektir. Kapının önünden geçenlerin sesinizi duyabilecek olma ihtimali duruma bir macera duygusu da ekleyecek ve daha da zevk alacaksınız. Partneriniz sizi kaldırıp kapıya dayayabilir ya da siz arkanızı dönüp kapıya dayanabilirsiniz. Oral seks için de gayet uygun olabilir.

Masa ya da Sehpa!

Misafir ağırladığınız veya misafire çay ikram ettiğiniz sehpalara artık daha farklı bir gözle bakmaya hazır mısınız? Eşiniz sizi çevirip masaya yatırabilir ve kendine çekebilir ya da siz masaya oturup bacaklarınızı ona dolayabilirsiniz. Ayrıca ellerinizle sehpadan destek alıp belinizi kaldırıp, bacaklarınızı eşinize dolayabilirsiniz. Sehpayı bir sandalye gibi kullanabilirsiniz. Her iki pozisyonda da pelvik kaslarınızla eşinizi daha çok sarabilirsiniz. Böylece aldığınız haz artacaktır.

Teras ya da Balkon!

Açık havada seks herkesin isteyip de cesaret edemediği bir olaydır. Aslında genel olarak bakıldığında çoğunlukla çiftler bundan bahsedildiğinde heyecan duyarlar. Özellikle teras çok görülmeyen bir konumdaysa ya da balkon kapalıysa arzu dolu bir seks ortamı bulmuş olabilirsiniz. Şehir ortamında pek kullanışlı olmayacaktır kabul ediyorum. Ama denemeyi düşününler mutlaka çıkacaktır. Bütün pozisyonları deneyebilirsiniz ama özellikle misyoner veya oral seks daha güvenli olabilir. Terasta ya da balkonda seks yapmayı düşünenler zemine yumuşak bir battaniye sermek isteyebilir, böylece seks sırasında oluşabilecek kazaları ve cilt tahrişlerini önelmiş olurlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Gelecek kadınlardır. Çünkü dişi; tarih boyunca doğuran, bakan, besleyen, onaran, toplayan, iyileştiren, birleştiren, bütünleştirendir. Anne, tanrıça, nine, gelin, teyze, kraliçe, kız evlat. Ayın evreleri gibi tohumdan büyür olgunlaşır ve meyvelerini verir. Kadın barıştır, kadın yuvadır, kadın vatandır. Kadın dünyadır, dünya da kadın. Toprağın, dünyanın enerjisi onda yansır. 
Dün akşam verilen #eleleavonkadınödülleri, üzerine geçen sene Yani 2016 senesinde kazandığım Kadın girişimci ödülünü alırken yaptığım konuşmadan paylaşmak istedim . Her sene olduğu gibi bu senede harika bir törendi, ilham veren, cesaret veren kadınları görmek beni çok motive etti.. Dün gece töreni izlerken tekrar şunu hatırladım.
—————————————————- Kız kardeşlerim, dişil enerjinize sahip çıkın, düşüncenizde, evinizde, okulunuzda, mahallenizde ana gibi birleştiren, yapıştıran, iyileştiren olun. Kız kardeşlerim kadını kadınla, bölmeye çalışanlara, bizi birleştiren şeyin çok daha büyük, çok daha eski, çok daha kutsal ve çok daha kuvvetli olduğunu göstermeye var mısınız? Foto @tworoutes
 • Herkese selam,#apiterazen ile ilgili o kadar çok soru geldi ki sizden, bir canlı yayın yapmaya karar verdim. Bugün saat 19.00’de canlı yayında #ApiteraZen Üzerine sorularınızı cevaplayacağım. Apitera Zen kullanım alanları, bağışıklığı nasıl destekler, aktif içeriğindeki super besinlerin faydaları konuşacağım konular.. Sizi de bekliyorum!! Ne de olsa #bizehergün #ApiteraZen
 • Gününüz aydın olsun, telefonumun içindeki tatlı insanlar! Bugün bir incelik, nezaket, bir iyilik yaparak bir insanı sevindirme günü olsun mu? Bugün şefkate, nezakete, anlayış, empati ve sevgiye 1 dakika ayırmak ister misin? Varlığın bu dünyaya bir mesajsa eğer, bu mesajla ne vermek isterdin? İş arkadaşına gülümsemek, birine yardım etmek, nazik davranmak, güzel bir hanıma kapıyı açmak, birine kocaman sarılmak, ağlayan birine destek vermek, zor durumdaki bir yabancıya yardım etmek, birinin sorununu gidermek. Bana çok iyi geliyor, çünkü hepimiz birbirimizi yukarı çektikçe, yükseleceğiz. Haydi o halde iş başına. Haftan şahane geçsin #whpmystyle Foto @ozlemyldz_ #kalimera 🇬🇷💙
 • Biz 15 Ocakta, bizlerle beraber 8 Hafta boyunca, kendi sınırlarını yıkarak, konfor alanından çıkmayı, kendi karanlıklarını aydınlatarak #yenibirben diyecek kararlılıkta 10 kişiyi seçmek icin başvurularınızı bekliyoruz! İlerlemeni, iyileşmeni, daha iyi olmanı engelleyen “Eski Sen”e veda etmek istersen, sen de #8HaftadaDeğişim ekibine katıl, kendi hayatının kahramanı ol… #YeniBirBen olma yolunda yanında olacak ekibim alanlarının en iyileri; Spor Eğitmenlerimiz Burak Ay @myptcom ve Tuğrul Çağrı Yılmazer @tugrulcagriyilmazer ile sporu, Diyetisyen Serap Akyol @dytserapakyol ile doğru beslenmeyi, İlker Çağlayan @_ilkercaglayan_ ile temiz beslenmenin püf noktalarını, profesyonel yaşam koçu Müge Çevik @mugecevik_ mutluluğu öğrenmeyi, Sporcu mentoru Arzu Alkan @arzualkan_ ile motivasyonu ve asla pes etmemeyi, bendeniz Ayşe Tolga ile de ruh-beden ve zihnin bütünsel yapısını kavramak istiyorsan tam boy fotoğrafın, doğum tarihii, kilonu, boyunu, adresini içeren maili merhaba@aysetolgaiyiyasam.com’a ilet. Video @firatgurgen İletişim ajansı @idecon_idea
 • Herkese şahane bir cumartesi diliyorum.. Bu hafta sonu sinema keyfi yapacaklara bir müjdem var, biliyorsunuz yepyeni #apiterazen filmimiz hem tv’de hem de sinemada yayında! Sinemada filminizi izlerken, arada oynayan Apitera Zen reklam filminden benim yer aldığım karenin fotoğrafını çekin, #BizeHerGün etiketiyle paylaşın, çekilişle ApiteraZen, ApiteraUp ve ApiteraMind kazanma şansı yakalayacak 50 kişiden biri olun. Bence denemeye değer diyorsan, fotonu bekliyoruuumm!!
 • Koskoca bir sene önümüzde, nasıl bir sene olsun istiyorsun? Yeni sene için çözümlemelerim devam ediyor. ♦️YARGILAMA! ♦️ Geçtiğimiz yıllardan buraya tüm insanlık, kalbimize inen darbeler ve omuzlarımıza inen vicdan denen yükü taşıyarak geldik. Bizim gibi olmayanı öteki, düşünmeyeni başka, aynı fikirde olmayanı dışarıda, bizim gibi davranmayanı başkası ilan ettik.Yargıladık, kınadık, eleştirdik, dışladık, ayıpladık, suçladık. Hep başkasına baktık. Diğerine.. ancak biliyor musun, diğer taraf yok, başkası diye bi şey yok. Bölünme ziihninde, egonla beraber bilincinde başlıyor. Ayrı olduğunu unut. Birsin. Her şeyle bir, her şey sensin. Yargıyı kalbinden çıkarmak ve sevgiyi gerçekten hissetmeye ne dersin? Neden mi, çünkü kalbin dünyanın en önemli enerji merkezidir. kızgınlık, öfke, üzüntü enerjisi kalbinde oldukça çevrende başka bir şey görmeyeceksin. Öz yağlar, bazı elementler, kuartz kristalleri gibi yüksek frekansa sahiptir. Gül yağı evrensel titreşimi en yüksek materyallerdendir. Kalbini yumuşatmak istersen, aromaterapiyi kullanabilirsin. Tedavi edici güce sahip, en üst titreşimde olan öz yağ Gül öz yağıdır ve 320 Mhz olarak ölçülmüştür. Saf gül yağını kokla, saf gül suyunu kalbine sevgide kalması için sür, böylece kendine, dünyamıza sevgiyle bakacaksın. Çünkü inan , hepimizin en çok ihtiyacı olan tek şey bu .. 💓Foto @balibey
 • Nedir ApiteraZen? 
Bal, propolis, zencefil, karanfil, tarçın, limon ve karabiberin mükemmel karışımıdır! Soğuk havalardan korunmak için bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerekiyor, ApiteraZen vücut direncinizi artırmanıza destek olur.. Bu yüzden #BizeHerGün #ApiteraZen
 • İşteee, beklediğimiz reklam nihayet yayındaaaa!! @balparmakbal ile işbirliğimizin ikinci döneminde yepyeni #apiterazen Reklamımız!! Soğuk havalar, uykusuzluk, stres ve mevsim değişiklikleri kâbusunuz olmasın! Kış aylarında zinde kalmak için #BizeHerGün ApiteraZen yeter. Ajans @alametifarika11 Yönetmen @serdarerener
 • Yeni yıl çözümlemelerine devam. Bugün;
♦️ERTELEME! ♦️Hayat sana rağmen devam ediyor. Hedeflerini, isteklerini erteleme. Bazen oturduğumuz yerde, hiç bir şey yapmadan hayatlarımızda olumlu şeyler olacağını, istediklerimizin gerçekleşeceğini sanıyoruz. Şu konuda başarılı olana kadar mutlu olamam" gibi şeyler söyleyerek, kendimizi şartlandırıyoruz. Mutlu olmak için sürekli bir sebep, sürekli bir hedef koyuyoruz.. Örneğin; babam iyileşinceye kadar, sevgilimi elde edene kadar ya da şu işe girinceye kadar mutlu olmayacağım gibi . Oysaki gerçek mutluluğu yaşamak için, gerçekten mutlu olmak için tüm bu zorlukların ortasında da geçerli sebeplerimiz, çok pratik yollarımız var. Her sabah sağlıklı kalkabilmek, yediklerimizin tadını alabilmek, sevmek ve sevilmek, sahip olduğumuz parayla satın alınamayan şeyleri hep hatırlamak.. Şükür edebilmek.. Mutlu olmak yakalayacağın, his değildir, bilinçli tercihlerle yaptığın ve sürekli içinde oturduğun bir saraydır. Foto @motherswallow for @tworoutes
 • Değişim bütünsel olmalıdır. Zihni değiştiremeyen, duygusal olarak kendini tanımayan kişi bedenini kalıcı olarak değiştiremez. 
Ben diyorum ki, mesele değil kilo...
Bu yüzden kilo alıp verirsin, bu yüzden spora başlayıp bırakırsın.. Eksik olan bu, işte bu yüzden, iyi yaşam öğrenilir dedim ve #8HaftadaDegisim i 2016 Şubat başında hayata geçirdim. Sayısız danışanımız ruhsal, zihinsel ve bedensel olarak değişim yolunda adım attılar ve başardılar! Kendileri icin ideal görüntülerine kavuştular, iyi hissetmeye başladılar, iyileştiler!! Şimdi sıra bende diyorsan, geri sayım başladı!!! Online olarak dijital platformda Türkiye'nin ilk online bütünsel koçluk programı #8haftadadegisim başta ben olmak üzere, alanlarında uzman olan diyetisyen, beslenme uzmanı, spor hocaları, estetik cerrahlar, dermatologlar, yaşam koçları, sporcu mentörleri, stil danışmanları, kuaför, makyör ve makyözler, zarafet ve beden dili uzmanları, estetisyenler, diş hekimleri, terapistlerden oluşan 8 Haftada Değişim ekibi sizlerle çalışmak ve tanışmak için bekliyorlar. Yapman gereken: boy, kilo, yaş, tam boy fotonu, adres ve kısa bir yaşam tarzı bilgilerinle merhaba@aysetolgaiyiyasam.com yollamak
 • İlerlemeni, iyileşmeni, daha iyi olmanı engelleyen “Eski Sen”e veda et. Sen de #8HaftadaDeğişim ekibine katıl, kendi hayatının kahramanı ol… #YeniBirBen darken yanında olacak Spor Eğitmenlerimiz Burak Ay ve Tuğrul Çağrı Yılmazer ile sporu, Diyetisyen Serap Akyol ile doğru beslenmeyi, İlker Çağlayan ile temiz beslenmenin püf noktalarını, Müge Çevik ile mutluluğu öğrenmeyi, Arzu Alkan ile motivasyonu ve asla per etmemeyi, Ayşe Tolga ile de ruh-beden ve zihnin bütünsel yapısını kavramak istiyorsan tam boy fotoğrafın, doğum tarihii, kilonu, boyunu, adresini içeren maili merhaba@aysetolgaiyiyasam.com’a ilet. @8haftadadegisim
 • Başlıyoruz! @8haftadadegisim 4. Dönem 16 Ocakta baslıyor!! İyi yaşam öğrenilir dedim ve #8HaftadaDegisim i Şubat 2016 hayata geçirdim. #8HaftadaDeğişim 4. döneminde ruhsal- bedensel ve zihinsel olarak değişmesine katkıda olacağımız bu değişime hazır yeni adaylar için sabırsızlanıyoruz. Başvurular için tam boy fotonuzu, doğum tarihinizi, kilonuzu, boyunuzu, ev adresinizi, iletişim bilgilerinizi içeren maili merhaba@aysetolgaiyiyasam.com iletiniz.

Takip Et!